Майданна влада позбавляє організації ветеранів Великої Вітчизняної війни приміщень та фінансування

Майданна влада позбавляє організації ветеранів Великої Вітчизняної війни приміщень та фінансування

Напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні євромайданна влада активізувала тиск на ветеранські організації України, позбавляючи їх фінансування і приміщень. Так, Київську організацію ветеранів України (така тепер в неї назва) збираються виселити з приміщення на вул. Терещенківській. Про це РІА «Новості» розповіли в місцевій організації ветеранів ВОВ: “Мають намір відібрати у нас приміщення, виселити нас на вулицю. Така ситуація не тільки у нас, але і в інших організаціях. Пояснюють тим, що “гроші потрібні на АТО”, і ось ці приміщення потім продадуть… А ми, мовляв, проводимо акцію “Безсмертний полк”, і це, як вони вважають, акція “на підтримку Путіна”. Нам жодних документів не показували, але представники постійної комісії Київради з майна сказали: 20 квітня в приміщенні буде новий господар. А де ми будемо? Нікого це не цікавить”.

Раніше депутати Київради з неонацистської фракції “Свобода” і псевдонаціоналістичної фракції “Самопоміч” закликали главу КМДА Віталія Кличка “розібратися” з приміщеннями, які займають ветеранські організації. На думку депутатів, учасників війни сьогодні вже залишилося мало, а “окремі громадські об’єднання ветеранських організацій використовують колишні комуністичні діячі…”. У той же час активісти розгорнули в соцмережах кампанію проти продовження бюджетного фінансування ветеранських організацій, представників яких радикали називають “комуністами-сепаратистами” і звинувачують в “антиукраїнській діяльності.

Репресивна політична кампанія з виселенням ветеранських організацій з приміщень відбувається також у Львові і Харкові.

Одночасно по всій території майданної України продовжуються акції з «декомунізації» пам’ятників героям Великої вітчизняної війни та могил радянських солдатів. Зокрема, сьогодні у Харкові вандали розгромили солдатську братську могилу і могилу маршала Юрія Бажанова. Про цей ганебний випадок повідомив прес-секретар Харківської міськради Юрій Сидоренко, зазначивши, що це далеко не перший випадок вандалізму: «Третій раз за останні півроку — спочатку в листопаді 2016, потім місяць тому і останній раз вчора — розгромили братську могилу, де упокоєні 610 визволителів Харкова, і могилу маршала Бажанова. Зривають літери, зірку з вічного вогню, та й сам вічний вогонь спотворюють…».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *