Українські земляцтва Росії надали допомогу дитячим будинкам Запоріжжя, Харкова і Луцька

Гуманітарний конвой Українських земляцтв Росії доставив допомогу дитячим будинкам у в Запоріжжі, Харкові і Луцьку

16 травня Українські земляцтва Росії організували гуманітарний конвой для регіонів України. Про це повідомляє Golos.ua. Три вантажівки з препаратами і продовольством для дітей з ДЦП, синдромом Дауна та з ураженням нервової системи виїхали з координаційного центру земляцтв у Києві і доставили гуманітарні вантажі в Запоріжжя, Харків і Луцьк.

Допомогу отримали Запорізький дитячий будинок-інтернат, Харківський Обласний спеціалізований будинок дитини №1 та Волинський обласний спеціалізований будинок дитини. Про це повідомив координатор Українських земляцтв Росії в Києві Дмитро Скворцов.

Дітям з особливими потребами подарували життєво важливі препарати і продовольство. «В українських земляків з’явилися соратники, такі як, кінорежисер Федір Бондарчук. Вони надають нам серйозну підтримку і ми тепер здатні надати допомогу найбільш вразливим і беззахисним категоріям населення. Нинішня влада забула про дітей з особливими потребами. Їм не вистачало ліків і продовольства», — зазначив він.

Керівники дитячих будинків записали відеозвернення і подякували землякам за допомогу.

Раніше українські земляцтва Росії надали допомогу ветеранам війни в Афганістані. Ветеранам від земляків було передано протези та інвалідні візки.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *