Четверо порошенківських військових потрапили у засідку повстанців

Диверсійна група «ЗСУ» потрапила у засідку повстанців

Вчора, близько 16-ї години, у районі Світлодарської дуги, намагаючись проникнути на територію ЛНР в напрямку Дебальцевого, потрапила в засідку і була знищена диверсійно-розвідувальна група «ЗСУ». В результаті бою загинуло три диверсанти, один був поранений і йому вдалося втекти.  Разом з тілами убитих було виявлено велику кількість тротилу, детонатори та інше інженерно-саперне майно, що дозволяє говорити про те, що група планувала вчинення диверсійних або терористичних актів на контрольованій повстанцями території Луганської області.

Про це, із посиланням на свої джерела у збройних силах ЛНР, повідомило інтернет-видання «Русская Весна». РВ звертає особливу увагу на ту обставину, що група була екіпірована у форму без розпізнавальних знаків і що ні вчора ввечері, ні сьогодні зранку прес-служба «АТО» не заявляла про загиблих серед порошенковських військових. Видання вважає, що це є черговим свідоцтвом, яке підтверджує факти приховування втрат в армії Порошенка.

Сьогодні на поширення цієї новини нарешті відгукнувся прес-центр штабу «АТО», який розмістив на своїй сторінці у Facebook історію про героїчну загибель трьох друзів, що намагалися врятувати свого товарища. Оповідається також, як один з бійців збирався підірвати себе гранатою, аби не потрапити у полон до ворогів, але не встиг здійснити свій намір, бо помер через поранення.

Штаб «АТО» також інформує, що командування організувало пошук військовослужбовців. Тіла загиблих були знайдені, однак евакуювати їх не вдалося, внаслідок сильного обстрілу. В даний час проводиться процедура повернення тіл військовослужбовців.

«Однак ворог продовжує маніпулювати суспільною думкою і намагається дискредитувати Збройні Сили України. Так, на одному з російських сайтів з’явилася інформація про приналежність загиблих українців до диверсійно-розвідувальної групи, що не відповідає дійсності», – йдеться у повідомленні штабу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 07.05.2017 at 12:37
    Посилання

    У рамках гуманітарного проекту «Евакуація 200» повстанці передали «українській стороні» тіла трьох військовослужбовців «ЗСУ», які загинули в районі Світлодарської дуги. Про це учора повідомив прес-центр штабу «АТО».

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *