Через блокування російських веб-сайтів зросте вартість послуг українських інтернет-провайдерів

Через блокування російських веб-сайтів зросте вартість послуг українських інтернет-провайдерів

Інтернет-асоціація України прогнозує зростання тарифів операторів внаслідок впровадження механізму блокування доступу до російських сайтів, які потрапили під санкції. Про це журналістам на брифінгу розповів голова правління Інтернет-асоціації Олександр Федієнко.

“Мені вчора ставили питання, чи будуть зменшені тарифи операторів через те, що російського контенту не стане. Але те обладнання, на якому працюють оператори, і те, яке вони мають закупити і встановити, воно ж не в гривнях коштує, воно коштує досить багато в доларах, і це валютна складова, яку оператори повинні будуть включити у свою мережу, щоб продовжити існувати”, – заявив він. Тому тарифи в результаті зростатимуть.

Крім того, в асоціації вважають, що низка дрібних і середніх операторів, які не зможуть дозволити собі установку необхідного обладнання або повністю припинять роботу, або будуть змушені закуповувати трафік у великих гравців ринку, що, у свою чергу, також збільшить вартість їх послуг.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 17.05.2017 at 23:45
    Посилання

    В любом случае интернет подорожал бы, потому что всё в Украине постоянно дорожает. Только теперь провайдерам не надо будет врать, что они тарифы повышают ради повышения качества услуг. Есть решения СНБО и президента, на них и свалят ответственность. Но я интернетчиков не осуждаю. Понятно, им тоже надо выживать как-то. А многие уйдут с рынка. Всем, кто живёт и работает в Украине будет хуже, а те, кто всё это мутит, снова будут в прибылях за счёт устранения конкурентов. Ждите пришествие Фейсбука и американских разработчиков компьютерных программ.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *