Біля Савур-Могили скоєно замах на життя глави ДНР Олександра Захарченка

Олександр Захарченко на Савур-Могилі

На дорозі до меморіального комплексу «Савур-Могила» на Донеччині (в Шахтарському районі ДНР) незадовго до проїзду кортежу глави Донецької Республіки Олександра Захарченка сталося кілька вибухів.  Про це повідомив з місця подій кореспондент РІА «Новості». Пізніше цю інформацію підтвердили і повстанці.

Вибухи сталися на єдиній дорозі до меморіального комплексу за кілька хвилин до того, як по ній повинна була проїхати колона з журналістами. По цій же дорозі мав рухатися і кортеж глави Донецької Народної Республіки Олександра Захарченка. Постраждалих немає. Ділянку траси перекрито.

Біля Савур-Могили скоєно замах на життя глави ДНР Олександра Захарченка

Заходи біля меморіалу «Савур-Могила» на честь святкування 72-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні були намічені на 8 травня, Олександр Захарченко, а також спікер парламенту республіки Денис Пушилин, глави міністерств і відомств та інші офіційні особи ДНР повинні були взяти участь в урочистій частині заходу. Повідомлялося, що в районі кургану і на самій Савур-Могилі посилені заходи безпеки.

Після вибуху місцевість було обстежено саперними підрозділами ДНР. «Знайдено ще п’ять фугасів. Вони були не радіокеровані, а заведені на певний час», — уточнили джерела в силових структурах Республіки.

Тим не менш урочисті заходи з нагоди 72-ї річниці Великої Перемоги на легендарному кургані Савур-Могила в Шахтарському районі ДНР пройшли за планом. На території меморіального комплексу зібралося близько 15 тисяч людей, у тому числі керівництво ДНР і ветерани Великої Вітчизняної війни.

Урочисті заходи з нагоди 72-ї річниці Великої Перемоги на легендарному кургані Савур-Могила в Шахтарському районі ДНР

В пам’ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни було відслужено панахиду. Потім відбулися мітинг і покладання квітів до меморіалу. Для гостей був організований святковий концерт, ярмарок а також польова кухня. Безпеку забезпечували співробітники поліції, медики і рятувальники.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *