Активіст харківського опору отримав 6 років за заклики до захисту Конституції України

Юрій Апухтін у суді

Абсурд — саме цим словом можна охарактеризувати ситуацію з «правосуддям» на євромайданній частині України. Яскравий приклад — недавні судові вироки харків’янам, які протестували проти порушення Конституції України, виступали проти державного перевороту в 2014 році, проти політичних репресій, обмеження прав людини, проти громадянської війни, свавілля олігархів і безкарності неонацистів.

23 травня Київський районний суд Харкова оголосив вирок лідеру руху «Юго-Восток» Юрію Апухтину, який навесні 2014 р. був одним з керівників харківського «антимайдана». «Двадцять третього травня Київський районний суд Харкова підтримав вимоги прокуратури області та визнав винним 69-річного лідера руху «Юго-Восток» в організації масових заворушень, які супроводжувалися погромами (стаття 294 КК), публічних закликах до насильницької зміни конституційного ладу України, захоплення державної влади (стаття 109 КК України)», — йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області.

Кандидат економічних і технічних наук, розробник останніх радянських танків, колишній провідний конструктор Конструкторського бюро Морозова, професор танкової академії був засуджений до шести років в’язниці.

Засуджений майданними злочинцями Юрій Апухтін не здається і не кається. У своєму останньому слові він констатував, що «хвиля безправ’я, вандалізму, брехні і дикої русофобії накрила нашу землю», але він впевнений — час все розставить по своїх місцях. «Вся ця наносна піна зійде, проваляться спроби Заходу зробити з нас вірних холопів на задвірках Європи, ми обов’язково повернемося в своє історичне лоно і спільними зусиллями відстоїмо нашу єдність. Ця віра непохитна, за нами історична правда великого народу», — підкреслив активіст.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *