«Ви бандеровци проклятиє». У волонтерки «АТО» є гнів, а ліпше було б мати розум…

«Ви ублюдкі, бандеровци проклятиє». У волонтерки «АТО» є гнів, а от розуму немає...

Студентці-волонтерці Вікторії Харандюк з Івано-Франківська невдовзі сповниться лише 20 років. Вона майбутня журналістка. Незважаючи на свій юний вік, вже чотири рази побувала на фронті, доставляючи туди гуманітарну допомогу для порошенківських карателів. Нещодавно дівчинка розповіла про свої враження – не приховуючи свого здивування, гніву і обурення тим, як у зоні так званої «АТО» люди ставляться до «українських» військових:

«Я попросила бійців зайти в село, щоб поспілкуватись з місцевими. Хлопцям моя ідея не дуже сподобалась, і хоч вони спершу мене відмовляли від тієї затії, але я таки впросила і ми пішли в село. Знаєте, у них все зовсім по-іншому, там настільки все сіро — складається таке враження, що час зупинився ще за радянської влади, аж моторошно. Люди дуже косо на нас дивились, так, ніби бажали нам зла, я того ніяк не розуміла. Не розуміла, чому вони так дивляться і жахаються нас.

Підійшли до однієї бабусі, яка стояла на дорозі біля свого будиночка, тут хлопці кажуть: «Бабусю, можна у вас трохи петрушки нарвати?», а та їм у відповідь: «Для вас у мєня нєт пєтрушкі! Ви ублюдкі, бандеровци проклятиє. Через вас ми нє можем спокойно жить і спать. Что ми вам такого сдєлалі? Зачєм ви нас убіваєтє? Зачєм ви прішлі і забіраєтє у нас нашу зємлю?»…

Я була в страшному гніві, хотіла їй відповісти, що це не так, але хлопці забрали мене від неї. Казали, що моя спроба буде марною. Їм нічого не довести, вони собі знають своє. Я ж була дуже обурена тим, що ті люди так думають про наших солдатів, які, навпаки, їх захищають, а вони твердять інше і свято в те вірять…»

Цікаво, а чим би, дійсно, могла заперечити тій бабусі франківська студентка? Як пояснила б, чому вбивство, пограбування, позбавлення елементарних громадянських прав тамтешніх місцевих жителів вважає їхнім захистом. Чи не хотіла б вона такого ж «захисту» собі і своїм землякам-галичанам?..

PromoWAЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *