Український гімнаст Олег Верняєв втретє став чемпіоном Європи

Український гімнаст Олег Верняєв став чемпіоном Європи з багатоборства

Український гімнаст Олег Верняєв завоював “золото” у багатоборстві на Чемпіонаті Європи, який проходить зараз в румунському місті Клуж Напоці. Про це повідомляє офіційний сайт турніру. Наш спортсмен вважався головним фаворитом змагань і напередодні виграв кваліфікацію. У фіналі Олег Верняєв підтвердив свій статус, завоювавши золоту медаль. Це “золото” стало для українця вже третім у кар’єрі на чемпіонатах Європи та другим — у багатоборстві.

Багатоборство — вид спортивних змагань, що складається з комплексу вправ, що належать до одного (багатоборство важкоатлетичне, лижне, гімнастичне) або кількох видів спорту (багатоборство ГПО, сучасне п’ятиборство). Найпоширеніше в легкій атлетиці. Відповідно до числа вправ називається двоборством, триборством, семиборством, десятиборством. Змагання з багатоборства провадяться за певною програмою в короткі терміни (1—2 дні). Переможець визначається за сумарною кількістю очок, набраних у всіх вправах.

Друге місце на Чемпіонаті Європи з багатоборства виборов російський гімнаст Артур Далалоян. Третім став британець Джеймс Халл.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *