Україні потрібен мир і порядок

Україні потрібен мир і порядок

В Україні намітилося кілька страхітливих тенденцій: зростання організованої дитячої злочинності та посилення протистояння між угрупованнями безпритульників.

Зубожілі, завдяки «реформам» київської влади, батьки перестають давати дітям кишенькові гроші. У результаті підлітки об’єднуються в групи, які починають «пресувати» однолітків. Не треба далеко ходити, згадайте хоча б недавню бійку школярок в Чернігові. Організована дитяча злочинність – це страшна річ. Підлітки-беззаконники здатні навіть на вбивства.

Різко стали розростатися і злочинні співтовариства серед людей без певного місця проживання. Раніше вони контролювали «свої» території невеликими групками, а сьогодні укрупнюються. Йде боротьба за смітники, звалища і місця жебракування. У дачних селищах без охорони грабежі йдуть по повній програмі. Виносять все – праски, обігрівачі, і головне – закрутки. У Херсонській області зараз крадуть навіть розсаду, щоб потім перепродати. Махновщина в розпалі.

Погіршує ситуацію енергетичний колапс, який призводить до закриття ряду підприємств. Все більше громадян залишається без роботи, а значить – без грошей. Люди починають бунтувати. Так, ще немає кипіння, але вже йдуть бульбашки.

У Черкасах мітингують працівники «Азоту» – одного з найбільших підприємств хімічної промисловості. Вони вимагають дати підприємству газ і відновити його роботу. У тих же Черкасах невідомі озброєні особи захопили будівлю обленерго, намагаються зі скандалом змінити керівництво, в результаті люди перекривають дороги, в тому числі жваву трасу Київ-Одеса. І це приклади останніх днів тільки в одній області. Ланцюгова реакція – по всій країні.

Протести, як вулкан, не відразу вивергаються, але вибух неминучий. В самому Києві, швидше за все, не буде майдану. Київ – це не вся Україна, там поруч Порошенко, Гройсман, київська адміністрація домовиться не відключати ту ж електроенергію в столиці. А ось в регіонах бунт буде нещадним. Зростаюча кількість мікропретензій по всій країні це підтверджує. Люди пригадають «демократам» і безвіз, і революційний «чайок на майдані».

Сьогодні крім миру, Україні потрібен порядок. До управління країною повинна прийти влада, яка наведе порядок в економіці, боротьбі зі злочинністю, медицині, освіті, соціалці, у всіх сферах. Не повинно такого бути, щоб права рука писала «ми боремося з корупцією», а ліва брала хабарі. Порядок буде у всьому. Буде порядок – буде і мир.

Володимир ОлійникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *