В Єрусалимі православні християни пройшли Шляхом Скорботи з молитвою за мир в Україні

У Страсну П’ятницю в Єрусалимі православні християни пройшли Шляхом Скорботи з молитвою за мир в Україні

У Cтрасну П’ятницю численні віруючі в Єрусалимі пройшли хресним ходом Via Dolorosa (Дорога Скорботи) з молитвою за Україну. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Православні віруючі з України та різних куточків світу зі списками 100 відомих в Україні чудотворних ікон Пресвятої Богородиці прослідували по шляху, який пройшов Спаситель дві тисячі років тому.

«Щорічно у Велику П’ятницю в Єрусалимі звершується хресна хода саме тими вулицями, де колись ступала нога Христа Спасителя, Який ніс Свій важкий хрест. Кожного року звершується чин такої хресної ходи, який очолює Блаженнійший Патріарх Єрусалима і всієї Палестини. Місія «Господнім шляхом в молитві за Україну» – це масштабна хресна хода, яку організовує Українська Православна Церква, зі 100 іконами Божої Матері, які для цього привезені в Єрусалим. Ця хресна хода є особливою, сугубою молитвою за нашу багатостраждальну Україну», — повідомив керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич). За його словами, ідея місії «Господнім шляхом в молитві за Україну» з’явилася на сході України, де майже три роки не вщухає війна.

«Блаженнійший Митрополит Онуфрій благословив цю молитву. Тому до Єрусалима привезені ікони з усіх куточків України. Водночас біля цих ікон звершують свої молитви наші віруючі на півночі, півдні, сході, заході, в центрі України. Це сугуба молитва, яка об’єднується в Єрусалимі і в Україні. Ми, віруючі люди, усі свої уповання покладаємо на Бога. І тому ми віримо, що Господь, Який постраждав у ці дні в Єрусалимі, і Божа Матір, Яка була присутня при цьому, обов’язково допоможуть», — побажав митрополит Антоній.

Місію «Господнім шляхом у молитві за Україну», з благословення Блаженнішого Митроолита Онуфрія, реалізують Центр інформації УПЦ, Паломницький центр і Благодійний проект «Наша Лепта».

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *