У Чорному морі затонуло судно «Герої Арсеналу» з українсько-російсько-грузинським екіпажем

Суховантажне судно «Герої Арсеналу»

В акваторії Чорного моря зазнало аварії і затонуло суховантажне судно «Герої Арсеналу», на борту якого знаходилися 12 осіб: дев’ять українців, двоє росіян і один грузин. Суховантаж із зерном прямував з порту Азов Ростовської області Росії до Туреччини. Судно розкололося надвоє під час шторму в районі Керченської переправи і затонуло приблизно в 14 милях від узбережжя Криму.

Як повідомили журналістам в «Росморрічфлоті», судно, що йшло під панамським прапором, зазнало аварії в умовах сильного шторму. «Через сильний шторм судно водотоннажністю 3,5 тисяч тонн розкололося навпіл і затонуло», — уточнили в прес-службі відомства.

За даними ресурсу Marinetraffic, який відслідковує рух суден і зберігає дані про них, суховантажне судно ходить під прапором Панами. За даними «Росморрічфлоту», судно «Герої Арсеналу» належить турецькій компанії, зареєстрованої на Маршаллових островах. Місцем приписки судна був Херсон.

В даний час в районі Керченської протоки, незважаючи на складні погодні умови, триває масштабна рятувальна операція. «До теперішнього часу врятовані троє членів екіпажу», — повідомив представник СК Росії. За повідомленнями російських ЗМІ вдалося знайти і врятувати п’ятьох моряків.

Серед врятованих є українець. Як повідомив прес-секретар Федерального агентства морського і річкового транспорту Росії Олексій Кравченко, на борт російського танкера був піднятий український моряк за прізвищем Черненко, 1982 року народження.

Пошуки інших членів екіпажу тривають. «До місця аварії прибуло рятувальне судно “Рятувальник Демидов”, яке очолило рятувальні роботи на місці», – сказав керівник прес-служби ГУ МНС Росії по Краснодарському краю Микита Гавриляк. Всього у пошуково-рятувальній операції зараз задіяно 139 чоловік та 17 плавзасобів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *