Тільки нелюди мовчать у зв’язку з трагедією в Санкт-Петербурзі

Співчуття родичам загиблих у Санкт-Петербурзі

У понеділок здригнувся Санкт-Петербург, здригнулася вся Росія, здригнувся весь братський народ, здригнувся світ. У пітерському метро прогримів вибух, він забрав життя щонайменше одинадцяти чоловік, ще більше п’ятдесяти поранених перебувають у лікарнях. Сьогодні в Санкт-Петербурзі розпочався триденний траур.

Співчуття у зв’язку з бідою, що призвела до людських жертв, надходять до Росії з усього світу – з Європи, Америки, Азії. Одними з перших співчуття висловили, зокрема, голова ЄС Дональд Туск, Генсек ОБСЄ Ламберто Занньєр, Генсек НАТО Йенс Столтенберг, президенти Білорусі Олександр Лукашенко, Азербайджану Ільхам Алієв, Молдови Ігор Додон, Вірменії Серж Саргсян, США Дональд Трамп. Так поступають люди.

Порошенко мовчить. Це при тому, що на теракти в інших країнах він реагував миттєво. «Думки» Порошенко були з усіма потерпілими буквально відразу ж після терактів у Стамбулі, Ніцці, Парижі, Брюсселі. Після вибухів у санкт-петербурзькому метро Порошенко мовчить. Антихрист.

Хто не висловив співчуття у зв’язку з трагедією в метро Санкт-Петербурга, світовим лідером називатися не може.

Чужої біди не буває. Український народ сумує разом з росіянами. Брати, ми тужимо і плачемо разом з вами. Господи, прийми душі загиблих і дай сили рідним пережити це горе. Здоров’я і як найшвидшого одужання пораненим. Пітер, тримайся.

Володимир ОлійникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *