Розпочато виробництво білорусько-української вантажівки на базі МАЗ «Зубреня»

Стартувало виробництво білорусько-україїнської вантажівки на базі МАЗ 4371 «Зубреня»

Один з лідерів українського ринку комерційних і вантажних автомобілів Група компаній АІС уклала дилерську угоду з ВАТ МАЗ – керуючою компанією холдингу «БелавтоМАЗ». Дилерські повноваження щодо реалізації вантажної техніки надають право представляти білоруський бренд МАЗ, здійснювати роздрібну і оптову реалізацію вантажних автомобілів МАЗ, проводити їх гарантійне і сервісне обслуговування в усіх автоцентрах Групи компаній АІС в Україні. Таким чином, дилерська мережа МАЗ отримує 18 нових точок продажів вантажних автомобілів та станцій сервісного обслуговування в 16 містах України.

Мінський автомобільний завод (МАЗ)

Директор офіційного дистриб’ютора Мінського автомобільного заводу (МАЗ) в Україні – Торговий дім «МАЗ-Україна» Андрій Власенко зазначив: «Співпраця з Групою компаній АІС значно розширює територію товарно-збутової мережі «Мазу» в Україні та забезпечить сервісне обслуговування техніки практично у всіх обласних центрах».

Нові моделі МАЗ

МАЗ

МАЗ

МАЗ

Ключовий акцент в просуванні і продажі автомобілів МАЗ буде зроблений на моделі МАЗ 4371 – «Зубреня» («Зубренок»).  У модельній лінійці білоруського автовиробника «Зубреня» займає перше місце по продажах, в 2017 році на нього припадає кожен третій проданий вантажний автомобіль МАЗ.

МАЗ 4371 – «Зубреня»

Популярність даної моделі пояснюється наявністю цілого ряду унікальних споживчих характеристик: максимальна вантажопідйомність у класі середньотоннажних міських автомобілів до 4,9 т.; габарити вантажної платформи по довжині – до 6,2 м.; висота навантаження – 1,1 м, що оптимально для експлуатації в міських умовах; економічний надійний турбодизельний двигун стандарту Євро-5 ММЗ Д-245.35 і 6-ступінчаста МКПП Shaanxi Fast Gear (розроблена корпорацією Eaton, США).

Крім того, безумовною перевагою «Зубреня» в своєму класі є його ціна – бортові автомобілі стартують від 942 000 гривень і чудово укомплектовані навіть в базовому виконанні.

18 квітня стало відомо, що Група компаній АІС запустила у виробництво нову модель автомобіля на базі шасі МАЗ 4371 «Зубренок». На виробничих потужностях компанії – заводі «Авто-Холдинг» (м. Кременчук, Полтавська обл.) був розроблений і запущений в серійне виробництво хлібний фургон, що на сьогодні є найбільш містким з усіх моделей «хлібників», представлених в Україні.

Стартувало виробництво білорусько-україїнської вантажівки на базі МАЗ 4371 «Зубреня»З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *