США почали скорочувати надання фінансової допомоги майданній владі України

США почали скорочувати надання фінансової допомоги майданній владі України

Сполучені Штати Америки різко скорочують свої витрати на надання фінансової допомоги третім країнам, у тому числі й майданній владі України. Про це свідчать дані документу бюджету Держдепартаменту США, що стосуються виділення коштів на допомогу іншим державам, та проектам, пов’язаним з питаннями національної безпеки США.

Цього року майданна частина України недоотримає майже 400 мільйонів доларів із запланованих 570 мільйонів. У відповідності з бюджетним документом, Вашингтон планує надати Києву допомогу на суму в 177,58 мільйонів доларів замість раніше запланованих 570,94 мільйонів.

Також Сполучені Штати значною мірою скоротять витрати на військову допомогу Майдану. У грудні 2016 року, ще при адміністрації Барака Обами, Сенат США схвалив проект з надання в 2017 році військової допомоги Києву на суму 350 мільйонів доларів. Однак у березні 2017 року комітет з асигнувань Палати представників Конгресу США запропонував урізати цю суму більш ніж у два рази – до 150 мільйонів.

В списку одержувачів фінансової допомоги США майданна Україна є однією з найбільш витратних американських колоній у світі, поряд з такими країнами, як Афганістан, Ефіопія, Кенія, Нігерія, Мозамбік, Танзанія і Конго.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 27.04.2017 at 17:17
    Посилання

    Розповідаючи про скорочення фінансування України та інших американських маріонеток “Голос Америки” процитував колишнього посла США в Україні Вільяма Тейлора, який сказав, що однією з головних тем і цілей політики США в Україні впродовж багатьох років було стимулювання руху у напрямку європейських інституцій. “Це в інтересах США, щоб вони не рухалися у напрямку російських інституцій”, – сказав Тейлор.

    Ну, тобто цілей досягнуто. Тепер “Україна – це Європа”. Тепер вже грошей можна не давати. На думку спонсорів “демократії”, Україна нікуди не дінеться і поступово сама вб’ється об Росію. Без будь-якого подальшого фінансового заохочення.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *