Глава ДНР Олександр Захарченко проведе пряму лінію з жителями майданої частини України

Глава ДНР Олександр Захарченко

14 квітня глава Донецької народної республіки відповідатиме на запитання, що цікавлять жителів євромайданних регіонів України. Пряма лінія відбудеться у п’ятницю, 14 квітня о 10.00. Спочатку на офіційному сайті глави ДНР і на всіх ресурсах партнерів розпочнеться публікація відповідей на ті питання, які надійшли напередодні онлайн-конференції. Олександр Захарченко підключиться до прямої лінії о 12.00 і відповідатиме на питання вже в режимі реального часу. Онлайн-конференція триватиме до 14.00.

Раніше глава ДНР Олександр Захарченко вже кілька разів спілкувався з мешканцями різних українських регіонів, включаючи Київ, Одесу, Херсонську і Запорізьку області, в режимі онлайн-конференції. Причому кожна пряма лінія супроводжувалася численними атаками хакерів. Населення підконтрольних Києву регіонів цікавили реалізація Мінських домовленостей, терміни завершення збройного конфлікту на Донбасі, життя в народній республіці, бачення керівництвом ДНР подальшої співпраці з тією частиною України, що зараз перебуває під владою майданних самозванців.

У своєму вітальному слові глава ДНР подякував українцям за велику кількість надісланих запитань.  «Це означає, що нам ще є про що вести діалог, і що на самій колишній Україні багато людей, які не просто переживають за Донбас, але і згодні з тими ідеалами, за які ми боремося.  І мені хочеться, щоб ви знали, що Донбас пам’ятає про народ України, що ми воюємо не з українським народом… Ми прекрасно розуміємо, що нам так чи інакше доведеться жити поруч — географію адже не зміниш! А це значить, що нам треба заново вчитися розуміти один одного і знаходити спільну мову, щоб жити поруч один з одним мирно. Співпрацюючи, а не воюючи», — підкреслив Олександр Захарченко.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *