Митрополит Арсеній (Яковенко): Пора припинити братовбивчу бійню, щоб не викликати гнів Божий

Митрополит Арсеній (Яковенко): Пора припинити братовбивчу бійню, щоб не викликати гнів Божий

У своєму інтерв’ю «Про Церковну єдність Донбасу і про необхідність припинення війни» намісник Свято-Успенської Святогірської Лаври, митрополит Арсеній (Яковенко) розповів, що історично у тутешніх краях жили православні люди, і це передавалося з покоління в покоління. Тому на Донбасі немає розколу в Церкві.

«Наші батюшки, до їхньої честі, незважаючи на бомбардування та народне лихо, не покинули свою паству. І природно, коли соціальне опитування провели по Слов’янську: кому ви довіряєте, 75% людей сказали – Православній Церкві. Тому що батюшки не кинули людей, і при церквах були центри, де і гуманітарну допомогу роздавали, де людям допомагали виживати, і де люди збиралися після бомбардувань та відчували якийсь захист, допомогу Божу. Відчували, що вони не одні, що пастирі їх не кинули» – зазначив митрополит Арсеній.

Владика знову закликав українців до миру. «Одне скажу, якщо моє слово почується, як слово архієрея Церкви Божої та як людини: пора припиняти цю братовбивчу бійню, якщо ми не хочемо викликати гнів Божий на свою голову. Якщо ми не зупинимося самі, нас Бог зупинить».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *