Лист нашим дітям. Ми вас породили, ми вас і… Жити навчимо

Російська молодь за Майдан

У 1991 мені було 15 років. Я пам’ятаю, як тоді розвалювали нашу країну, нашу спільну країну руками наших торгашів, бандитів і номенклатурників. Я пам’ятаю ці ліберально-демократичні казки про приватизацію, ваучери, купони. Все було як по Бернарду Шоу – поки ми дивилися на гарну кулю, що світиться над головами, хтось нишпорив по наших кишенях. Нас обкрадали всі ті, хто сьогодні навчає нас життя на Заході і в США, ті, хто тоді розвалив країну і обікрав всі наші народи – ліберасти з дерьмократами. Це вони організовують кольорові революції по всьому колишньому СРСР з однією лише метою – знову всіх нас обікрасти. Це вони кричать з екранів телевізорів абсолютну брехню про наше минуле і сьогодення, де навмисно опускають десятиліття танців на кістках російського і радянського народу. Вони забули?

– як професори ядерної фізики роками не отримували зарплату?

– як лікарі, знакові для з того світу сотні людей, вчителі, які зробили справжніми людьми тисячі дітей, інженери, які побудували всі ці ГЕС, АЕС, ГРЕС і літаки з космічними кораблями, змушені були стати човникарями і на своїх кравчучках у великих картатих сумках тягати всяку гидоту, щоб прогодувати сім’ю?

– як банди виродків з бітами і м’язами збирали данину навіть з бабусь, які торгують насінням, а викрадення людей за викуп стало нормою життя пострадянської розірваної на шматки країни?

– як всякі американці з їх європейськими партнерами-господарями крокували на наших оборонних підприємствах і давали звання нашим офіцерам?

– як наших цнотливих дівчаток стали одягати повіями і робити з них повій. А пацанів тягнути в їх європейські цінності з перспективами зростання, так сказати…

Я пам’ятаю все. І жебраків старих людей, які просять милостиню. І принижених воїнів-афганців, покалічених інтернаціональним обов’язком. І ситих бариг, торгашів і злодіїв з бандитами, які раптом стали нашою елітою не тому, що мудрі і чесні, а з точністю до навпаки.

Продовжувати?

Я бачу дві країни. Дві різні країни і обидві мої, Росію і Україну. Перша – змогла впоратися з пострадянським синдромом колонізованої провінції, а друга – так і не змогла. Я бачу, як тут, в Росії, люди пишаються своєю країною і вірять в її світле майбутнє не тому, що їм так розповідають по телевізору, а тому, що добре пам’ятають ліберально-демократичну епоху і бачать реальні зміни на користь державі і людям, а не окремим елітарним громадянам. І бачу Україну, де телевізор замінив людям мозок, а вірити їм доводиться в поліпшення лише тому, що якщо не будеш вірити в те, що тобі розказують по телевізору, чи зійдеш з розуму, або заарештують за сепаратизм як «агента Кремля».

Я бачу обдурену молодь, яка поскакала за Навальним. Я бачу некультурне старше покоління, яке не хоче думати власною головою і сліпо вірить тим, хто бере на себе сміливість бути істиною в останній інстанції, заявляючи про короткозорості російської влади, коли вона заграє з такими як Навальний, але при цьому самі заграють з такими, як КОвтун, запрошуючи їх ефіри. І вони не хочуть зрозуміти, що ми в Україні це вже проходили, коли «свободівці» спочатку виглядали фриками, але потім стали основними спікерами і захопили владу. Ви – ідіоти, скажу я таким короткозорим, які звинувачують владу в короткозорості. Ви так нічому і не навчилися, дурні. Ви так само раніше думали, що Україна нікуди не подінеться з російського світу. І де вона сьогодні? Танцюєте на граблях під чужу дудку тих, хто відкрито заявив, що завоював нас в 1991. Ну ну…

Молоде покоління всіх наших країн колишнього Радянського Союзу. Звертаюся до вас. Не вірте навальним будь-якої національності. Їх треба садити в тюрму. І пам’ятники їм треба спалювати, розвіюючи попіл за вітром за всю ту брехню, яку вони несуть вам, наше майбутнє, наші діти і онуки.

Не дивіться і не слухайте ви цих так званих зірок Собчак-Довлатову-Хакамаду. Не беріть приклад з повій. Вони всі брешуть. Все від першого і до останнього слова. Ми – велика країна. Величезна і могутня. У нас в минулому так багато перемог і досягнень, якими можна і треба пишатися, що жодна країна світу такого не має. Це ми навчили їх митися. Дочка київського князя помила Європу. Не дозволяйте тим, хто породив середньовічну інквізицію, фашизм і геноцид мільйонів індіанців вчити нас жити, культури і людинолюбства.

Ми – Русь! Свята Русь! І з нами Бог!

Бути добру.

Юрій КотЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *