Інститут Геллапа визнав Гаїті, Південний Судан і Україну найбільш нещасними країнами світу

Інституту Геллапа визнав Гаїті, Південний Судан і Україну найбільш нещасними країнами світу

Україна увійшла до трійки найбільш нещасних країн світу разом з Гаїті і Південним Суданом. Про це йдеться у дослідженні американського центру вивчення громадської думки Інституту Геллапа.

Інститут Геллапа (The Gallup Organization) — є однією з найавторитетніших наукових установ, що спеціалізується на вивченні громадської думки та проведенні соціологічних досліджень. Має 30 філій у 50 країнах.

У дослідженні наголошується, що Україна — єдина європейська країна, яка потрапила в «антирейтинг щастя». Згідно з даними Інституту Геллапа, 41% населення України знаходиться у важкій ситуації і може вважатися нещасним. В цьому відношенні Україну випередили тільки Південний Судан (47%) і Гаїті (43%). Успішними, на думку дослідників, можна назвати лише 9% українців, в проміжному положенні — 50%.

Успішними, за класифікацією Інституту Геллапа, вважаються люди, які оцінюють своє життя на даний момент і протягом найближчих п’яти років у 7 (і вище) або 8 (і вище) балів за шкалою від 0 до 10, Люди вважаються нещасними, якщо оцінюють своє життя зараз і в майбутньому на 4 бали або нижче.

«Оцінка життя в цих країнах покращиться тільки після припинення конфліктів, збільшення економічного зростання та ефективного управління, орієнтованого на покращення життя кожного громадянина, — йдеться в дослідженні.

В трійку самих щасливих країн, за даними Інституту Геллапа, увійшли Норвегія, Данія та Ісландія.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *