Індонезія відмовляється від закупівлі українських БТР-4

БТР-4

В 2014 році південноазійська Республіка Індонезія уклала договір на придбання п’яти українських бронетранспортерів БТР-4, виконаних у спеціальному варіанті БТР-4 М — амфібія. Також були плани закупівлі ще п’ятдесяти машин, але ці наміри були переглянуті після того, як Індонезія провела випробування придбаної в Україні техніки.

БТР-4 «Буцефал» (Bucephalus) — повноприводний восьмиколісний бронетранспортер (БТР) з колісною формулою 8х8, розроблений Харківським конструкторським бюро з машинобудування (КБ ХКБМ), виготовляється на заводі імені Малишева. БТР-4 «Буцефал» призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів, а також для вогневої підтримки піхоти. БТР-4 здатен виконувати поставлені завдання цілодобово, в різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям і в умовах повного бездоріжжя.

БТР-4

Чутки про можливий перегляд програми переозброєння Індонезії і відмову від українського бронетранспортера почали ходити ще в грудні 2016 року. Тепер ці чутки стали реальністю: за даними авторитетного військового видання jane’s, індонезійці вирішили остаточно відмовитися від придбання нових українських БТРів. У даний момент армійська верхівка Індонезії (а саме Корпус морської піхоти) готує офіційну відмову від придбання бронетранспортерів БТР-4.

У матеріалі йдеться, що кошти, виділені на купівлю цих машин, будуть перенаправлені на придбання аналогів. В якості альтернативи розглядаються російський БТР-80, турецький ACV-19 та південнокорейський бронетранспортер К21.

Зараз нові БТР-4 використовуються майданною владою у каральних операціях проти повстанців на Сході України.

БТР-4З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *