ФСБ і МВС РФ перекрили великий канал нелегального постачання зброї з ЄС і України

ФСБ і МВС РФ перекрили великий канал нелегального постачання зброї з ЄС і України

В Росії ФСБ спільно з МВС перекрила великий канал контрабанди зброї та вибухівки з Євросоюзу і України. У ході спецоперації вилучено понад 230 стволів і 21 кг вибухівки, повідомили у відомстві. Закриті три підпільні майстерні з виготовлення та ремонту зброї.

«ФСБ спільно з МВС Росії припинено протиправну діяльність міжрегіональної групи, причетної до організації каналу поставок засобів ураження з країн Євросоюзу і України в Росію», — йдеться в заяві ФСБ.  Відзначається, що в 24 суб’єктах Росії відносно 54 членів зазначеної групи здійснені необхідні слідчі дії.

У ході спецоперації вилучено понад 230 одиниць вогнепальної зброї, серед яких — 18 кулеметів, 43 автомата, 29 пістолетів-кулеметів, 45 карабінів, гвинтівок і рушниць, 97 пістолетів і револьверів.

Крім того, вилучено авіаційну гармату часів Великої Вітчизняної війни, понад 16 тис. боєприпасів, 15 ручних осколкових гранат, понад 21 кг вибухових речовин, а також наркотики і підроблені бланки дозволів на придбання вогнепальної зброї.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *