Доктор Комаровський: українська влада зацікавлена, щоб нас стало менше

Доктор Комаровський

Відомий український лікар-педіатр і популярний телеведучий Євген Комаровський в інтерв’ю виданню Gordon.ua розповів про своє ставлення до цензури в Україні та до політики влади у сфері охорони здоров’я.

«Ми не можемо реформувати охорону здоров’я, не можемо реформувати систему правопорядку, не реформуючи владу. Ту владу, яка принижує нас кожен день, яка зацікавлена лише в одному — щоб нас стало менше, тому що кожна бабуся, що вижила, наближає крах Пенсійного фонду. Дідусів вже благополучно винищили, доведемо бабусь, видавимо з країни молодих і “неправильних українців”, залишимося на землі господарями і будемо її спокійно продавати», — заявив Коморовський.

За його словами, якщо українці терплять таке ставлення, значить, вони його заслужили. При цьому лікареві шкода українських дітей, що опинилися в такій ситуації, коли дорослі мовчки зносять таке до себе ставлення.

Лікар також розкритикував ситуацію зі свободою слова в Україні. «Зараз нам здається, що немає вибору, ми в глухому куті. А як ви зробите вибір, якщо ви навіть не можете побачити нормальних людей? Їх ніколи не пустять на телеекран. Я не розумію, яке б не було ставлення до Шустера (можете його любити або не любити), але ситуація, коли найбільш рейтингове політичне шоу країни закривається, а журналісти мовчать, — неприпустима», — підкреслив Коморовський. Він зазначив, що «всі знають, що воно не саме по собі закрилося». «Ви навіть не розумієте, що за ваше терпіння і мовчання будуть розплачуватися ваші діти своїм здоров’ям, своїм життям», — зазначив лікар. Він заявив, що українські ЗМІ останнім часом повністю контролюються політиками.

Комаровський також жорстко виступив проти виправдання політики влади війною. «Я уявити собі не можу, щоб Рада національної безпеки зібрався для розгляду питань вакцинації, проблем онкохворих, ситуації з інфекційною захворюваністю в країні, ситуації з дитячим ожирінням, ситуації зі смертністю від серцево-судинної патології. Таке враження, що вона зайнята тільки війною і фінансами. Політики не пред’являють ніяких претензій по відношенню до абсолютного соціального геноциду людей тому, що у них є чудова відмазка — війна», — підкреслив Коморовський.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 18.05.2017 at 00:11
    Посилання

    Умные люди уезжают. Не вижу других вариантов, особенно если у кого дети.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *