Дитяча Літургія у Богоявленському соборі в Горлівці

Дитяча Літургія у Богоявленському соборі в Горлівці

У свято Входу Господнього в Єрусалим у Богоявленському кафедральному соборі Горлівки відбулася дитяча Літургія, яку очолив митрополит Горлівський і Слов’янський Митрофан (Нікітін). У богослужінні взяли участь понад 500 маленьких прихожан парафій Горлівки, Вуглегірська та Шахтарська. Про це повідомляє офіційний сайт єпархії.

Піснеспіви Божественної літургії виконували дитячі та юнацькі церковні хори. У вівтарі допомагали юні паламарі з різних храмів єпархії.

По закінченні богослужіння митрополит Митрофан звернувся до дітей, їхніх батьків, педагогів та всіх парафіян з архіпастирським словом. Він подякував юним християнам за радість спільної молитви і закликав дорослих вчитися у дітей щирості та простоті у стосунках з Богом.

«Зазвичай ми говоримо про те, що для дітей вчителі – дорослі, батьки і наставники, – сказав владика у проповіді. – Але сьогоднішній день – це день, коли Сам Господь говорить нам про те, що для всіх нас, дорослих, вчителями стають діти. Не ми їх вчимо, а вони вчать нас. Не ми їх наставляємо, а ми приходимо повчитися у них того, як потрібно любити Бога, йти назустріч Йому з відкритим і чистим серцем, вміти Йому довіряти та сприймати Його і навколишній світ з простотою, любов’ю, вдячністю і радістю».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *