«Демократи» як радіація – щодня роз’їдають країну

«Демократи» як радіація – щодня роз’їдають країну

26 квітня виповнюється 31-я річниця аварії на ЧАЕС. Тисячі людей по всьому Радянському Союзу брали участь у ліквідації цієї біди, і тисячі людей по всьому колишньому СРСР сьогодні з гіркотою згадують той фатальний день 1986 року – 26 квітня 1 година 23 хвилини…

Перший енергоблок ЧАЕС був запущений в 1977 році. До 1986 року ЧАЕС стала найпотужнішою АЕС в європейській частині Радянського Союзу. Але через роки влада забула і про тих, хто розвивав ЧАЕС, і про тих, хто рятував світ від радіаційної чуми. Ліквідатори аварії неодноразово намагаються докричатися до можновладців, але їх на Печерських пагорбах не чують.

Більше того, схоже, «реформатори» навіть не усвідомлюють всієї трагедії атомного вибуху. Вони з усіх сил намагаються на вітчизняних АЕС застосувати ядерне паливо з Америки. Такі експерименти можуть призвести до нової страшної катастрофи. Нещодавно автоматика відключила енергоблок №6 Запорізької атомної електростанції. Саме Запорізька АЕС більше року тому перейшла на американське ядерне паливо компанії Westinghouse.

Хоча всі ризики очевидні, київська влада альтернатив Westinghouse не шукає. Навіть після банкрутства компанії, повідомляють, що поставки ядерного палива продовжиться через «Westinghouse Швеція». Завдаючи шкоди національним інтересам і безпеці України, але на догоду заокеанським кураторам, російські компанії витісняються з українського ринку. У США експериментів з атомом ніхто не проводить, а на Україні ставлять досліди.

«Демократи» як радіація – щодня роз’їдають країну. Вони холоднокровно продовжують АТО в Донбасі, проводять «реформи» на догоду МВФ. Їх діяння відгукнуться не тільки нашим дітям, але й онукам. Тому поки не пізно, треба закінчувати з експериментами, відновлювати співпрацю з перевіреними партнерами і піднімати країну з постмайданної прірви. Україна катастрофами по горло сита. Вистачить – настав час перезавантаження.

Володимир ОлійникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *