Бандеро-нацисти намагалися зірвати пам’ятні заходи на честь визволення Одеси від фашистських окупантів

Бандеро-нацисти намагалися зірвати пам'ятні заходи на честь визволення Одеси від фашистів

В Одесі 10 квітня, у День визволення міста від німецько-фашистських загарбників, було посилено заходи безпеки, зокрема й за рахунок прибуття додаткових сил правоохоронців з інших регіонів України. Проте уникнути характерних для майданної України і цілком передбачуваних конфліктних ситуацій не вдалося.

На Алею Слави, де одесити приймали участь у пам’ятних заходах з нагоди Дня визволення міста від фашистських окупантів, прибули члени неонацистських угруповань, яких майданні ЗМІ у своїх репортажах з місця подій представили як «активістів українських патріотичних організацій». За домовленістю з місцевими правоохоронцями ці «активісти» мали «слідкувати за дотриманням порядку під час проведення масових акцій». Самі ж бандеро-нацисти пояснили своє прибуття тим, що їм стало відомо про участь у заходах «сепаратистів і вати».

Неонацисти провокували одеситів образливими вигуками і намагалися вчинити бійку. Учасники мітингу хором співали радянські пісні та скандували: «Бандерівські біси, геть з Одеси!». Конфлікт прийняв форму сутичок. Поліції довелося втрутитися у ситуацію.

Правоохоронці затримали 16 осіб, в деяких з яких були вилучені димові шашки. Місцевий осереток неонацистської організації «Правий сектор» оголосив «термінову мобілізацію» і закликав своїх прихильників прибути до Приморського відділу поліції, куди доставили затриманих. Сьогодні всіх затриманих було відпущено.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *