Влада готує список «антиукраїнських сайтів», що мають бути закриті найближчим часом

«Мінстець» готує список «антиукраїнських сайтів», що мають бути закриті найближчим часом

Майданне «Міністерство інформаційної політики України» (по-народному – «Мінстець») у особі свого керівника Юрія Стеця оголосило про початок робіт з підготовки чергового «чорного списку». Цього разу це буде «список антиукраїнських сайтів», які, на думку гарантів свободи слова, необхідно позакривати.

«У найближчі два тижні… я хочу, щоб він («заступник міністра» Дмитро Золотухін – ред.) приніс на експертну раду при Міністерстві інформаційної політики, куди входять медіа-експерти, громадські діячі, перелік сайтів, які повинні бути закриті», – сказав «міністр» інформації. За словами Стеця, йдеться про сайти, які «підривають суверенітет України».

Чиновник уточнив, що список повинен бути попередньо погоджений із «Службою безпеки України». «Ми знайдемо механізм, яким чином вони будуть закриті найближчим часом», – сказав Стець про «антиукраїнські» інтернет-видання.

Планується, що цього разу зібрані матеріали на «антиукраїнські» сайти будуть передані до суду для прийняття рішення. Це, безумовно можна розцінювати як виняткову ситуацію і серйозний прогрес на шляху нашої подальшої «демократизації». Адже, нагадаємо, у минулі постмайданні роки в «європейській» Україні веб-сайти закривали взагалі без судового рішення, без «експертної ради» і навіть без будь-яких офіційних претензій та попереджень – просто за розпорядженнями карально-наглядових структур або за вимогами якихось анонімних «громадських активістів».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *