На майданній частині України відсьогодні знову подорожчала електроенергія

В Україні відсьогодні на 26-30% знову подорожчала електроенергія

З 1 березня тарифи на електричну енергію для населення майданної частини України підвищуються на 26-30% згідно з ланом підвищення тарифів, прийнятим «Національною комісією з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг» (НКРЕКП).

Відсьогодні тарифи на електричну енергію для населення зросли до 0,9 грн/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць та до 1,68 грн/кВт-год при споживанні понад 100 кВт-год. Також комісія встановила тариф на електроенергію для багатодітних сімей, сімей із прийомними дітьми, дитячих будинків і гуртожитків (незалежно від обсягу споживання електроенергії) на рівні 0,9 грн/кВт-год. Для релігійних організацій, дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія», а також міського електричного транспорту тариф становитиме 1,68 грн/кВт-год.

Це п’яте заплановане підвищення тарифів на електроенергію для населення. Порівняно з квітнем 2015 року тариф на електроенергію зріс у 3,5 раза. У майданному «Кабміні» запевняють, що п’ятий етап подорожчання електрики буде вже останнім, але експерти сумніваються в цьому. Для зупинення подорожчання електроенергії в умовах прогресуючої фінансово-економічної кризи нема ніяких реальних підстав.

Показово, що дане підвищення тарифів знову ж таки в основному торкнеться звичайних людей: тих, хто використовує поширену норму від 100 до 600 кВт/год. Більшою частиною це громадяни з дуже низькими доходами.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *