В Україні продовжуються погроми та блокада банків. «Сбєрбанк» призупинив роботу кількох відділень

В Україні продовжуються погроми та блокада банків. «Сбербанк» призупинив роботу кількох відділень

Майданні «громадські активісти» постійно проводять протестні акції біля офісів «Сбєрбанку» та вчиняють погроми в різних містах України, добиваючись припинення роботи «банків країни-агресорки». У п’ятницю «патріоти» перекрили вхід у відділення «Сбєрбанку» у Вінниці, а також облили будівлю фарбою. Раніше радикали заклали бетонними блоками входи в банківські офіси у Києві та Тернополі. До цього також неодноразово здійснювали провокації та напади з биттям вікон та підпалами на відділення у Києві, Львові, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Миколаєві, Краматорську та інших містах України.

Сьогодні п’ять українських відділень «Сбєрбанку» призупинили свою роботу — в Дніпрі (колишній Катеринослав та Дніпропетровськ), Запоріжжі, Сумах, Вінниці та одне відділення в Києві. Про це повідомили в прес-службі банку.

Трудовий колектив «Сбєрбанку» неодноразово закликав Петра Порошенка вжити термінових заходів для захисту конституційних прав клієнтів і співробітників та відновлення повноцінної роботи банку. Однак замість врегулювання ситуації майданна влада підтримала погрмників, і з 16 березня терміном на один рік ввела санкції проти всіх п’яти працюючих на Україні структур російських держбанків – «Сбєрбанку», ВТБ, «БМ Банку», «Промінвестбанку» і «ВС-Банку».

Російська Федерація зверталася до «українського керівництва» з проханням навести порядок і захистити російські та дочірні українські фінансові установи від свавілля екстремістів. Зверталася Росія і до міжнародних інституцій з проханням дати оцінку тому, що відбувається в Україні, та посприяти нормалізації ситуації, проте ці звернення та прохання не були почуті. Врешті-решт Росія теж віповіла введенням санкцій, обмеживши перерахування грошей з РФ в Україну з використанням міжнародних платіжних систем.

Зазначимо, що ліквідні активи і кредитний портфель «Сбєрбанку» на Україні сьогодні складає понад 60 млрд грн., що практично в 4 рази перевищує депозитний портфель українських фізичних і юридичних осіб на рівні 15,9 млрд грн. і забезпечує успішне виконання банком своїх зобов’язань перед клієнтами. Взагалі, в умовах фінансово-економічної кризи, що охопила країну, російські банки є важливим стабілізуючим фактором нашого фінансового ринку та нашої економіки. Чотири російські банки входять у першу десятку найбільших фінансових установ України.

Експерти вважають, що через «несприятливі для бізнесу обставини» російські банки, швидше за все, продадуть свої українські філії та представництва за символічними цінами, покинувши Україну зі скандалом. Через нестабільність слідом за російськими банками з України підуть банківські установи інших країн. Все це призведе до остаточної втрати інвестиційної привабливості України, підриву довіри до української банківської системи і до чергового падіння курсу гривні.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 25.03.2017 at 14:11
    Посилання

    Александр Роджерс: «В результате банковская система на ладан дышит, крупнейший банк «Приват» национализирован, в его докапитализацию вбуханы сотни миллиардов гривен, и единственными островками стабильности в банковской системе остаются четыре действующих на Украине российских банка (все четыре эти банка входят в десятку крупнейших банков Украины). И что делают в этой ситуации свидомые суицидники? Правильно, они проводят акции и перформансы с требованием закрыть эти четыре банка! Чтобы гарантированно добить банковскую систему и экономику в целом (потому что без банковской системы может существовать только экономика на уровне натурального обмена)».

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *