В столиці України проститутки мітингують за легалізацію своєї «трудової діяльності»

В Києві проститутки мітингують за легалізацію своєї «трудової діяльності»

Сьогодні у Києві, біля будівлі Верховної Ради України, відбувається «Марш секс-працівників» і мітинг проституток, приурочений до «Міжнародного дня захисту прав секс-працівників». В Європейському союзі «Міжнародний комітет з прав секс-працівників» зазвичай проводить подібні акції 17 грудня, але з 2001 року за ініціативою індійського «Комітету Дурбар Махіла Саманвая» стала популярною інша дата – 3 березня (бо в цей день у Калькутті вдалося зібрати рекордну кількість повій з усього світу). Цього року акції «секс-працівників» вперше за всю історію України проходять і в нашій столиці.

Організаторами заходів виступили «Всеукраїнська Ліга Легалайф» та міжнародний фонд «Альянс громадського здоров’я». Для підтримки були запрошені міжнародні та місцеві «правозахисні» та «волонтерські» громадські організації, а також представники дипломатичних представництв ряду держав Європейського Союзу.

Зібрання шльондр біля Верховної Ради висунуло своїй владі вимогу скасувати адміністративну відповідальність за заняття проституцією (стаття 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Проект відповідного закону був переданий представникам Порошенка і Гройсмана.

Як повідомили організатори заходу, ліквідація штрафів – перший крок на шляху до легалізації проституції в Україні. «Секс-працівники» вважають, що проституція це «звичайна трудова діяльність», яка «цілком відповідає міжнародним і європейським нормам».

Слід зазначити, що після «Революції Гідності» майданними політиками неодноразово висувалися пропозиції щодо легалізації проституції в Україні. Їхні головні аргументи – «демократія», «європейські цінності», «піклування про здоров`я жінок» та «збільшення податкових надходжень до державного бюджету».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *