Україна опинилася на четвертому місці в світі за чисельністю біженців

Україна опинилася на четвертому місці в світі за чисельністю біженців

У світовому рейтингу за кількістю переселенців Україна розташувалася на четвертому місці. Про це під час робочої зустрічі з єврокомісаром з питань міграції Дімітрісом Аврамопулосом повідомив голова «Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин» Григорій Немиря.

Під час дискусії сторони приділили увагу ситуації на Сході України, а також захисту прав біженців (офіційно іх називають «переселенцями», у крайньому випадку – «вимушеними переселенцями»).

За даними останнього глобального підрахунку, Україна посідає четверте місце у світі за кількістю мігрантів, що переміщуються всередині країни. Вище в рейтингу стоять лише Сирія, Ірак і Ємен.

Єврокомісар акцентував увагу на необхідності продовження надання допомоги Україні в питаннях, що стосуються осіб, змушених залишити місця постійного проживання, беручи до уваги поняття «тривалого переміщення».

Нагадаємо, в Україні зареєстровано понад 1,6 млн біженців, які залишаються у країні, але змінили місце постійного проживання за політичних та соціально-економічних обставин. Ці люди переважно зі східних та південно-східних регіонів, що найбільше потерпають від громадянської війни.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *