Репетиція нового державного перевороту. Ще є, що ділити в Україні – на владу претендують одразу три клани

Репетиція чергового держперевороту

Нещодавнє загострення конфлікту навколо контролю за здійсненням політично-економічної блокади бунтівного Донбасу наочно продемонструвало серйозні протиріччя, що існують між різноманітними майданними угрупованнями – як провладними так і тими, що вважають себе опозиційними. Мітинги, які відбулися в українських містах, а також сутички на блокпостах і вулицях між силовими структурами і прибічниками так званого «Блокадного Майдану» – це лише видима частина ситуації, за якою стоять інтереси конкретних олігархічних кіл, не вдоволених політикою майданного президента Порошенка та уряду Гройсмана.

Зацікавленість конфронтуючих сторін у збереженні чи захопленні влади на даному етапі очевидна. Красти стало важко. Країна розорена, народ збіднів і став неплатежездатним. Розпродаж промислових об’єктів під виглядом приватизації – провалився. Европейські та американські покупці не виправдали надій і не дали грошей, бо вони не впевнені у стабільності України. Бояться, що якщо у нромадянській війні переможуть «сепаратисти», все новопридбане піде під націоналізацію без будь-яких компенсацій.

Тобто грошей у «революціонерів гідності» хронічно бракує. А жити завтра хочеться не гірше, а може й краще, ніж учора… Останній, але найкращий шанс дає запланований розпродаж землі. Адже за українську землю платити будуть точно – і німці, і американці, і китайці – всі тільки й чекають на зняття існуючого мораторію. А той майданний клан, який очолить розпродаж, хоч і доб’є Україну, але заробить на цьому сотні мільярдів доларів.

Все вказує на те, що боротьба за цей ласий шмат буде жорстокою. Результатом ескалації внутрішньомайданного конфлікту можуть стати дострокові парламентські вибори і навіть імпічмент «президента».

В одному з своїх інтерв’ю український політик Володимир Олійник заявив, що повалення Порошенка може статися вже наприкінці квітня або в травні цього року. За його словами, репетиція перевороту вже відбулася. «Імовірність перевороту найближчим часом ми оцінюємо в 60-70 відсотків. Орієнтовний термін – кінець квітня-травень. Чому саме в цей час? Я чув таку мотивацію, що політики не хочуть цим займатися до Великодня, тобто вони ще й побожні у нас», – пояснив колишній парламентарій.

Політик нагадав, що 15 березня в сесійний зал Верховної Ради Укрраїни пройшли бійці Нацгвардії і поліцейські: «Вже була репетиція перевороту – до залу засідань Верховної Ради без дозволу зайшли представники силових структур. Віце-спікер парламенту Оксана Сироід швидко закрила засідання, але хто людям з автоматами заборонить зайти наступного разу?»

Днем раніше Володимир Олійник розповів, що проти Порошенка зараз ведуть гру три впливові політичні клани. За словами колишнього депутата, одну групу очолює лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, до складу іншої входять об’єднані радикали, третю утворює клан під керівництвом глави МВС Арсена Авакова і секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова.

Андрій КошовийЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 23.03.2017 at 20:35
    Посилання

    Надесь, всю эту дрянь скоро сметёт четвёртый клан, который будет не олигархическим и не фашистким, а просто украинским народным.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *