Майданна влада звинуватила Білорусь у приниженні «захисників Революції гідності»

Майданна влада звинуватила Білорусь у приниженні «захисників Революції гідності»

Посольство України в Білорусі заявило, що Мінськ останнім часом зачастив з образою героїв Небесної Сотні, Майдану і взагалі з обвинуваченням українців в екстремізмі. У Київі оцінки подій в Україні з боку білоруських ЗМІ розцінюють як образу честі і гідності українських громадян.

“Посольство України в Білорусі з жалем відзначає, що останнім часом для білоруського інформаційного простору актуальними стали питання інформаційної гігієни: звинувачення громадян України у можливій причетності до екстремістської діяльності, принизливі визначення на адресу Героїв Небесної Сотні і захисників Революції гідності. Такі інформаційні пасажі ображають честь та гідність українських громадян, не сприяють підтримці авторитету Білорусі як миротворчого майданчику для розвитку конструктивного діалогу, спрямованого на підтримку добросусідських відносин з Україною”, – йдеться в заяві.

Ймовірно, таким чином майданна влада вирішила відповісти на заяву президента Білорусі Олександра Лукашенка з приводу нещодавнього затримання бойовиків з України, які готували збройні провокації в Білорусі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *