Лукашенко поговорив з Порошенком про «різні питання білорусько-українських відносин»

Президент Республіки Білорусь Олександр Григоровіч Лукашенко

Президент Республіки Білорусь Олександр Григоровіч Лукашенко провів телефонну розмову з президентом майданної частини України Петром Олексійовичем Порошенком. Співрозмовники обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин. Відзначили важливість повної реалізації домовленостей, досягнутих під час засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке відбулося в кінці минулого року. Домовилися активізувати двосторонній політичний діалог на всіх рівнях.

Олександр Лукашенко також привітав призначення посла України в Білорусі. В прес-службі білоруського президента повідомили, що в ході переговорів «глави держав обговорили різні питання, що стоять на порядку денному білорусько-українських відносин». Зокрема, обговорювалося розширення контактів на рівні регіонів.

Скоріше за все, у офіційні звіти потрапили не всі теми, про які говорили Лукашенко і Порошенко, адже розмова проходила на тлі різкого загострення відносин між майданною Україною і Білоруссю, опозиційні та націоналістичні сили якої, за участю українських майданних активістів, зараз готуються до масових протесних акцій у День Волі, 25 березня.

Нагадаємо, кількома днями раніше на територію Білорусі з України намагалася прорватися озброєна диверсійна група. Також напередодні в КДБ РБ повідомили про затримання групи озброєних радикалів, пов’язаних, в тому числі з українськими неонацистами з УНА-УНСО та карального батальйну «Азов». Зазначається, що затримані могли готувати у Білорусі державний переворот.

Цього тижня Олександр Лукашенко, під час традиційних зустрічей з робітниками білоруських підприємств та представниками громадськості, неоднаразово обіцяв, що ніякого Майдану, на кштал українського, в Білорусі не буде.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *