Правова система України діє за гітлерівсько-гестапівськими лекалами

Правова система України діє за гітлерівсько-гестапівськими лекалами

Правове та суддівське свавілля правлячої в Україні націоналістично-олігархічної хунти набуло нечуваної, на зразок гітлерівських гестапівських покидьків, зухвалості.

Так, 21 березня 2017 року Лисичанський міський суд Луганської області, попри відсутність будь-яких доказів, засудив комуністів Рижевола Віктора Олексійовича та Цимбала Олександра Станіславовича до 3 років позбавлення волі за нібито дії, спрямовані на порушення територіальної цілісності України. При цьому, Рижевол В.О., якому, до речі, 78 років, та Цимбал О.С. вже півтора роки перебувають під вартою.

Зокрема, їх звинуватили в тому, що вони буцімто у травні 2014 року брали участь у підрахунку голосів під час «референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «Луганської народної республіки».

Допущені з боку органів слідства та прокуратури порушення закону були настільки численними, що цей процес може бути внесений до світової книги рекордів Гіннеса, як приклад …..

Так, в ході судового розгляду справи виявилося, що подані прокуратурою докази обвинувачення взагалі не мають жодного відношення до даного кримінального провадження, а стосуються зовсім інших осіб та іншої кримінальної справи.

Більше того, під час судового розгляду справи виявилося, що органи слідства навіть не відкривали кримінальні провадження відносно Рижевола В.О. Та Цимбала О.С., а у поданому прокуратурою до суду в якості доказу Витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань від 16.05.2014 р., їх прізвища навіть не згадуються.

Це означає, що подані прокуратурою до суду документи і матеріали не можуть бути доказами у справі на обвинувачення Рижевола В.О. і Цимбала О.С. Тому не дивно, що під час судового розгляду обвинувачення повністю розвалилося, а свідки не підтвердили бажані для прокуратури і режиму хунти свідчення у вчиненні злочину, який інкримінується комуністам.

Попри такі грубі порушення закону, суд, як вже було сказано на початку, засудив Рижевола В.О. і Цимбала О.С. до 3 років позбавлення волі кожного.

Цей процес в черговий раз засвідчив, що в Україні зруйнована не тільки суддівська, а й взагалі вся правова система.

Незважаючи ні на що, Компартія продовжить боротьбу за те, щоб винні у цьому прокурорсько-суддівському злочині були покарані, а безвинно засуджені звільнені. Наші адвокати вже готують відповідні позови і звернення, зокрема про цей черговий злочин правлячої влади буде повідомлено ПАРЄ, Європарламент, національні парламенти країн ЄС, міжнародні правозахисни організації.

Так звана «революція гідності» привела до влади мерзотників і злочинців, які за вказівками Держдепу, МВФ, НАТО знищують Україну, знищують наш народ через політику соціально-економічного та правового геноциду, через «утилізацію» населення у полум’ї громадянської війни на Донбасі.

Прес-служба КПУЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *