«Бандербачення» побувало в Криму і здивувалося: «Там немає жодного нашого прапора!»

«Бандербачення» побувало в Криму і здивувалося: «Там немає жодного нашого прапора!»

Промайданне телебачення, яке у народі звуть «бандербаченням», нещодавно цілком офіційно відвідало «окупований» Крим. Російсько-українсько-татаро-кримські «окупанти» не тільки пустили бандерівських «байкарів» на півострів, але оформили їм належну акредитацію від МЗС РФ і створили всі необхідні умови для спокійної журналістської роботи. Побував біля самого синього моря і свідомий телеканал СТБ, який завжди називає Донбас і Крим «окупованими територіями».

Представники СТБ одразу ж кинулися шукати самих бідних і знедолених, щоб показати своїм телеглядачам, що «тут, у Криму, не все так однозначно». Досвід, набутий у Києві та інших містах «європейської України», вивів їх на місцевих пенсіонерів. Але реакція літніх людей застала зненацька – кримські жителі відкрито раділи підвищення пенсій, яке відбулося після того, як Крим змінив юрисдикцію. За словами журналістки Олени Лунькової, «пенсіонери вголос раділи підвищенню пенсії». Навіть незважаючи на те, що ціни на товари в магазинах зросли, також збільшилася і купівельна спроможність літніх людей.

Зрозуміло, знайшли таки «українські журналісти» те, що їм доручалося знайти і «висвітити» – це і «підвищення тарифів на комуналку», і «високі ціни на продукти харчування», і «відсутність свободи слова», і «економічні труднощі», і «туризм під питанням». Коротше, підвели до висновку, що життя там не таке, як у райській Європі. От тільки з майданною Україною забули порівняти – і за цінами, і за демократією, і за всіма іншими параметрами. А чому?

Проте, все це дрібниці. Було б ото не справжнє «бандербачення», якби воно не знайшло в «окупантів» чогось такого дійсно жахливого. Ведуча СТБ поскаржилася, що в Криму вона відчуває на собі «контроль російських силовиків». Неприємне відчуття у неї виникло, коли на кордоні знімальну групу телеканалу ретельно перевірили, після чого «надіслали для стеження кілька підозрілих авто». Журналістка додала, що відчувала себе незручно, ніби робить щось протизаконне, тоді як насправді приїхала в Крим, щоб розповісти українцям «правду».

Було й ще одне вражаюче спостереження. Знімальна група СТБ не побачила на вулицях Криму «жодного українського прапора»! Уявляєте?.. Наче й не європейська Юкрейн це зовсім. І на модерновий Куйїв геть не схоже… Зовсім інше життя. Інший світ.

С.КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *