Як Україні повернути Крим і самопроголошені республіки Донбасу. Просте рішення

Як українцям повернути Крим і самопроголошені республіки Донбасу. Просте рішення

Цього тижня підзабута тема належності Кримського півострова знову опинилася у фокусі політиків і політологів. Виявилося, що новообраний президент США Дональд Трамп вже начебто впорався зі своїми проблемними опонентами і готовий братися за зовнішню політику Штатів (тобто за звичне нахабне втручання Америки у справи інших країн). Одна з перших заяв стосовно України: Трамп очікує, що Росія «доб’ється деескалації конфлікту» і «поверне Крим».

Одразу почалося… Як у таких випадках каже пан Порошенко, «світове співтовариство знову потужно продемонструвало свою рішучу підтримку України». Майдан у захваті. «Крим – це Україна!» – включили свою мантру майданні «патріоти». Але «країна-агресор», той «клятий окупант», як в байці Крилова – «слухає, та їсть». «Ми свої території не повертаємо. Крим — це територія Російської Федерації», — відповіда офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова. В аналогічному ключі — ввічливо, але твердо — висловивлюється і прес-секретар російського президента Дмитро Песков: «тема Криму не є предметом обговорення з зарубіжними партнерами».

От і все. Ну, може, ще кілька днів «українські» нардепи й журналісти посмакують твіттер Трампа, а потім знову все буде так, як було. Тобто Крим залишиться там, де він зараз є, і від чиїхось авторитетних слів а ні на дюйм не посунеться у бік Києва.

Схожа проблема і з самопроголошеними народними республіками Донбасу. Час сплива, а результатів нема. Ніщо не вказує на те, що «проросійські сепаратисти» і «терористи» збираються повертатися до своєї «європейської України».

І так може тривати дуже довго. Історія знає невтішні приклади територіальних непорозумінь, які не мають рішення за судом, фінансово-економічним тиском чи застосуванням військової сили. Не будемо далеко ходити. Ось «зразкова» Європа: греки і турки ніяк не можуть поділити акваторію Егейського моря та острів Кіпр, іспанці та британці ледь не побилися через Гібралтар, німці і голландці досі не знають, чия бухта Долларт Бей, а суперечка між Італію і Францію про належність гори Монблан (найвищої точки Західної Європи) ведеться ще з часів Французької революції 1789 року… Про Сербію, Албанію, Боснію, Хорватію взагалі мовчу.

Суперечка між майданною Україною і Росією за Крим і Донбас винятком не буде. Ніхто і ніщо не змусить Росію піти на поступки «європейській» владі, що засіла у Києві – хто б за тими київськими маріонетками не стояв – ЄС, США, НАТО, ООН, та хоч би й сам сатана. Росія буде терпіти будь-які звинувачення і санкції, навіть, якщо треба, буде кров`ю стікати у збройних сутичках і терактах, але своїх руських людей – кримчан, донечан, луганчан – на поталу жидобандерам не віддасть ніколи. Це треба прийняти як даність. Тут нема варіантів. Той хто сподівається на якісь компроміси у цьому плані – просто не знає росіян.

То що ж робити? Невже немає ніякого рішення і для Києва Крим з Донбасом втрачені назавжди?.. Впевнений, що ні. Не втрачені. Є одне рішення. Вкрай просте (принаймні, концептуально). Але, наголошую – лише одне. Безальтернативне.

Треба відроджувати свою єдину, спільну, велику країну – Русь, Росію, Російську Імперію – як хочете, так і називайте. Нам потрібна руська держава – від Балтики до Тихого океану. Тільки у такій країні кожній простій руській людині, зокрема, й кожному українцеві, буде байдуже, до якого федерального округу, до якої губернії чи республіки відноситься Крим, Донбас або якесь село чи хутір – бо все це дійсно буде наше. Як і було колись. Згадайте, чи можна було б собі уявити, щоб, скажімо, у Радянському Союзі Київ і Львів воювали з Донецьком і Луганськом, щоб Кишинев воював з Тирасполем, Баку з Єреваном, а Тбілісі з Цхінвалі?

Тож треба покласти край шматуванню своєї держави і знову зібратися разом! Потрібно ліквідувати всі ці фіктивні «незалежності» самих від себе. Бо, насправді, ми залежимо один від одного. Це треба чесно визнати. Життєвий досвід це переконливо підтверджує. Адже ми родичі, родина, сім`я. І це справжня, нормальна, здорова залежність. Так залежить мозок від серця, а руки і ноги від хребта у нормальному здоровому тілі.

Тим, хто цього ще й досі не зрозумів, ставлю кілька питань. У нас було достатньо часу для того, щоб перевірити тезу «Україна – не Росія» життєвою практикою, тому для тих, хто вміє думати, відповідати буде не важко. Україна вже 25 років як вийшла зі складу СРСР, називає себе незалежною державою… Вона тепер дійсно незалежна? В СРСР Україна мала своїх представників на всіх рівнях державної влади, мала вплив на політику всього Союзу. Що зараз? Ви обираєте президента США? Маєте своїх делегатів-депутатів у Конгресі чи Сенаті Сполучених Штатів, а може у Європарламенті? Ви отримали колоніальний статус «асоційованого членства». Вами керують чужинці з Брюсселю, Варшави, Вашингтону – звідки завгодно. Ви не маєте права приймати рішення навіть у власній хаті… Що це? Як це називається?.. І заради цього ганьбища треба було зруйнувати успадковану від батьків державу? І заради цього ми вже третій рік вбиваємо один одного?…

Тобто рішення стосовно повернення Криму і Донбасу просте. Втрачені регіони знову стануть нашими – тоді, коли нашою стане сама Україна. І Росія. І Білорусь. І всі землі, які колись теж були нашими.

Реалізація у три кроки. Перший – взяти на себе відповідальність за скоєне, покаятися у своїх злочинах, простити тих, хто завинив перед нами. Другий – ліквідувати феодально-олігархічні каганати, що були створені ворогами і зрадниками на території нашої держави; легально, проте безкомпромісно, відсторонити від влади всіх євро-американських наймитів – вбивць, крадіїв і торгашів з місцевої псевдонаціоналістичної «еліти». Третій – нарешті повернутися до свого руського дому, порядок у якому визначає Бог і сім`я, а не підступні й заздрісні сусіди з «цивілізованого світу».

От і все. Відтоді – ласкаво просимо!
Крим і Донбас вітають вас!

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *