В центрі Києва вирішено побудувати меморіальний комплекс «Музей Революції Гідності»

В центрі Києва вирішено побудувати «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності»

Майданна влада вирішила побудувати у центрі Києва меморіальний комплекс на честь та у пам’ять подій і жертв державного перевороту 2014 року. «На числені прохання громадськості» вчора на пленарному засіданні Київської міської ради було прийняте рішення надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки «Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності».

Відповідно до рішення, передбачається розробка проекту землеустрою для «Музею Революції Гідності» на Алеї Героїв Небесної сотні, 3 (вулиця Інститутська) у Печерському районі орієнтовною площею 1,23 га. На відповідній земельній ділянці планується будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу. Рішення підтримали 103 депутати.

Під час розгляду цього питання на засіданні Київради, «Міністр культури» Євген Нищук наголосив на важливості подібних проектів: «Музей Революції Гідності має бути побудований саме на Алеї Героїв Небесної Сотні, на цьому сакральному місці для всіх учасників тих незабутніх подій для усієї України. Музей стане тим місцем де ми зможемо виставити експонати, які збиралися впродовж трьох років і які зараз, тимчасово, зберігаються в музеї Івана Гончара. Це буде не просто музей однієї події, це буде Меморіальний комплекс, який поєднувати різні форми поширення та збереження пам’яті Революції Гідності – конференції, круглі столи, обговорення суспільного життя. Це буде філософія свободи і гідності, багатьох подій, які ми зараз переживаємо».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *