Українські підприємства почали зупиняти роботу через майданну блокаду Донбасу

Українські підприємства почали зупиняти роботу через майданну блокаду Донбасу

Міжнародна гірничо-металургійна компанія “Метінвест” зупиняє кілька своїх підприємств в Україні. Причиною зупинки виробництва у компанії називають бойові дії на Сході та блокаду залізничного сполучення з непідконтрольною Києву частиною Донбасу.

Промислова-виробнича група “Метінвест” є однією з найбільших в Україні, вона присутня на всіх великих ринках світу — в Європі, на Близькому Сході, в Африці, в Північній, Центральній і Південній Америці, на Далекому Сході. “Метінвест” володіє 24 підприємствами в Україні, ЄС та США й здійснює видобування руди та вугілля, виробництво коксу, виплавку сталі та виробництво плоского, сортового й фасонного прокату, виготовлення труб великого діаметра та іншої продукції.

У прес-службі компанії відзначили, що з початку бойових дій у регіоні виробник сталі ЄМЗ працює в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини: “Після того як протестувальники заблокували рух на перегоні Ясинувата–Скотувате, ввезення сировини й вивезення готової продукції стало неможливим”.

Роботи з підготовки до тимчасової консервації вже завершилися на Єнакіївському метзаводі: “Проведено видування доменних печей №3 та № 5, припинено роботу конвертерного цеху. Макіївську філію ЄМЗ буде зупинено 25 лютого”.

Також через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об’єднання “Краснодонвугілля”.

“Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній Україні території і сплачують усі передбачені законом України податки і збори до державного бюджету”, – підкреслили у прес-службі.

На межі зупинки виробництва також опинився цілий ряд інших підприємств, у тому числі й ті, які пов`язані експортно-імпортними контрактами із зарубіжними партнерами та є бюджетоформуючими джерелами України.

Тим часом майданна діяльність з “економічного придушення окупантів” триває. Зокрема, у Києві з учорашнього дня розпочалося вербування активістів для посилення блокади “окупованих територій” Донбасу. На Майдані Незалежності вже сформована перша група з учасників “Революції Гідності” та “АТО”. Перший автобус з “блокувальниками” сьогодні вирушив на Схід України.

У планах майданних “патріотів” блокування всіх транспортних артерій, що з`єднують самопроголошені республіки Донбасу з іншими регіонами України, а згодом – також і повне перекриття усього українсько-російського кордону.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 21.02.2017 at 15:48
    Посилання

    Угораю с украинцев, только полные идиоты могут не видеть, что они блокируют сами себя.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *