У Росії заарештовано 47 громадян України у справі про міжнародний наркосиндикат

У Росії заарештовано 47 громадян України у справі про міжнародний наркосиндикат

У Росії заарештовано 47 громадян України. Їх підозрюють у причетності до діяльності міжнародного наркосиндикату, Всього у цій справі було затримано 67 осіб. Про це повідомляє РІА “Новості” з посиланням на офіційного представника МВС Російської Федерації Ірину Волк.

За словами представника МВС РФ, вербувальні пункти синдикату розташовувалися у Києві. В українських ЗМІ масово розміщувались оголошення з пропозиціями про прийняття на високооплачувану роботу в якості кур’єрів або експедиторів на території Російської Федерації.

“З кандидатами проводилися співбесіди із використанням поліграфа, вони проходили навчання на короткострокових курсах, на яких їм пояснювалися правила ведення електронного листування, використання платіжних систем, перевезення та упаковки наркотиків, а також способи організації схованок”, – додала представник МВС Росії.

За даними Міністерства внутрішніх справ Росії, наркосиндикат діяв на території Російської Федерації з 2015 року. Учасники злочинного угруповання створили інтернет-магазин «Хімпром», який торгував наркотичними речовинами.

“МЗС України” надіслав до Москви запит із проханням підтвердити інформацію про затриманих українців, а також повідомити про суть інкримінованих їм злочинів, місце утримання заарештованих і наявність адвоката.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *