Росія відмовилася видати на розправу 12 колишніх бійців спецпідрозлілу МВС України «Беркут»

Росія відмовилася видати на розправу 12 колишніх бійців спецпідрозлілу МВС України «Беркут»

Майданна влада звернулася до Росії з вимогою видати 12 колишніх бійців спецпідрозділу МВС України «Беркут», яких у Києві звинувачують у злочинах, нібито скоєних міліціонерами проти учасників «Революції Гідності». Однак Москва відмовила у екстрадиції, посилаючись на те, що зазначені особи є громадянами Російської Федерації.

«Начальник відділу спецрозслідувань Генпрокуратури України» Сергій Горбатюк повідомив, що в причетності до загибелі людей під час масових заворушень у Києві в лютому 2014 року підозрюють 26 осіб, які входили до складу спецзагону «Беркут». П’ятеро з них зараз перебувають під вартою і над ними на Україні триває суд, ще 21 числиться в розшуку.

«Враховуючи оперативні дані, що ці особи можуть перебувати на території РФ, ми направили в Росію запити про їх екстрадицію, але на сьогодні прийшли відповіді, що 12 осіб отримали громадянство РФ». На цій підставі Москва відмовила у екстрадиції, повідомив Горбатюк, додавши, що ще по дев’яти особам «Генпрокуратура» поки що не отримала відповіді.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *