Нацисти образилися на телеканал Euronews, в репортажі якого їх назвали фашистами

Донецьк. Похорон Гіві

Не встигли охолонути «патріотичні» пристрасті після «провокаційної заяви» посла Німеччини про можливість проведення виборів на Донбасі, як в Україні знову почали роздмухувати черговий міжнародний скандал… Взагалі, скандали, погроми і вбивства – це, мабуть, єдине, що з часів «Революції Гідності» в нас навчились робити.

На цей раз сталося ось що: німецька редакція популярного європейськиго телеканалу Euronews показала репортаж з Донецька про похорон полковника Михайла Толстих, широко відомого під позивним «Гіві». Легендарний командир батальйону «Сомалі» загинув 8 лютого в результаті замаху. На траурну церемонію прощання з героєм ДНР прийшли десятки тисяч жителів міста.

Про «зраду» європейського телеканалу в Німеччині з образою повідомляють чутливі майданні блогери й фейсбукери. Мережа булькотить й парує. Для українських євросектантів цей репортаж був шоком. За кількох причин.

По-перше, «патріоти» побачили, що на Донбасі дійсно люблять і шанують своїх «терористів». По-друге, «патріоти» зрозуміли, що з такою повагою, як до Гіві, жодного з них (хоч би навіть і самого Вальцмана або Гройсмана) проводжати у останню путь ніхто не буде. По-третє, все це побачили і в Євросоюзі, де й без того не так вже й вірять у байки про українців Донбасу, яких начебто третій рік поспіль гноблять «сепаратисти» та «російські окупанти».

А до того ж, прямо у ефірі, жінка похилого віку з Донецька ще й каже, що націоналісти на Україні то – фашисти!.. Ось так! А майданні нацисти-націоналісти думали собі, ніби вони справжнісінькі європейські ліберали, демократи та «мирні протестувальники». І у «всьому цивілізованому світі» так завжди казали… А от у Донецьку, виявляється, думають інакше – і про цей факт у «цивілізованому світі» тепер теж будуть знати.

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *