На Донбас вирушила 60-та гуманітарна колона МНС Росії

На Донбас вирушила 60-та гуманітарна колона МНС Росії

Перша з початку 2017 року і 60-я з серпня 2014 року автоколона Міністерства з надзвичайних справ Російської Федерації з гуманітарним вантажем вирушила на Донбас з Донського рятувального центру в Ростовській області, повідомили в прес-службі міністерства.

«З Донського рятувального центру МНС в Ростовській області близько четвертої години ранку у бік російсько-українського кордону вирушили 26 автомобілів, завантажені гуманітарною допомогою, загальна вага якої перевищує 300 тонн», — сказав представник МНС. За його словами, велику частину вантажу складають дитячі продуктові набори і предмети першої необхідності. «Продуктові набори призначені для малюків до 1 року, в їх складі молочні суміші, овочеве, фруктове і м’ясне пюре, молочні каші і соки».

На шляху прямування до російсько-українського кордону колона розділиться на дві частини. Одна з них пройде на пункт пропуску «Донецьк», друга — на «Матвіїв Курган». Всі автомобілі пройдуть митний і прикордонний огляди, як це вимагає міжнародне законодавство з доставки гуманітарних вантажів. Після цього машини продовжать рух в Донецьку і Луганську народні республіки.

За кермом білих вантажних автомобілів — досвідчені водії. Це рятувальники, які вже неодноразово доставляли життєво важливі вантажі на Донбас. «Крім них до складу колони також входять медики і технічний персонал, готові при необхідності надати в дорозі своєчасну допомогу водіям і працівникам, які супроводжують вантаж», — пояснили у МНС Росії.

Регулярні колони МНС Росії вже протягом 3 років доставляють на південний схід України продовольство, предмети першої необхідності, дитяче харчування, а також навчальну літературу та шкільні приладдя. Для відновлення житлових будинків і соціальних об’єктів колони МНС Росії доставляють будівельні матеріали: скло, деревину, цемент і багато іншого, а в переддень весняних польових робіт — насіння зернових культур. Всього з серпня 2014 року 59 автоколон МНС Росії доставили в ДНР і ЛНР понад 66 тисяч тонн життєво важливих гуманітарних вантажів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *