Майданні активісти вимагають від своєї влади повної блокади «окупантів» Донбасу і «офіційної війни» з Росією

Майданні активісти вимагають від своєї влади повної блокади «окупантів» Донбасу і «офіційної війни» з Росією

Одночасно із заходами, присвяченим «Європейській революції» («Революції Гідності») і «Небесній сотні», цими днями у Києві відбуваються нечисельні, проте агресивні, протестні акції, організовані олігархами, опозиційними до діючої олігархічної влади. В якості рушійної сили цих протестів використовуються псевдонаціоналістичні та неонацистські угруповання, ватажки яких не отримали суттєвої вигоди після держперевороту 2014 року .

На 22 лютого в Києві запланована велика акція націонал-радикалів, на яку оголошена мобілізація з усіх промайданних регіонів країни. Особливо багато учасників очікується з західних областей.

Серед бойовиків «АТО», що знаходяться на передових позиціях на Донбасі масово розповсюджуються листівки із закликами висуватися на Київ до 22 лютого і скидати «режим внутрішньої окупації». Військовослужбовцям пропонується показати Порошенку і уряду, «хто в країні господар».

Серед головних вимог майданних революціонерів – відставка свого ж майданного «уряду», імпічмент майданного «президента», дострокові вибори нардепів майданної Ради, офіційне визнання непідконтрольних Майдану територій України «окупованими», повне припинення будь-яких політичних та економічних зносин з цими «окупованими територіями», а також «припинення капітулянтської політики» і «офіційне визнання україно-російської війни».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *