Майданна влада не прийняла запропонований ДНР план врегулювання на Донбасі

Майданна влада не прийняла запропонований ДНР план врегулювання на Донбасі

Київ відкинув запропонований Донецької Народною Республікою план мирного врегулювання на Донбасі, ОБСЄ його проігнорувала, заявив в середу журналістам заступник командуючого оперативним командуванням ДНР Едуард Басурін.

Раніше в оперативному командуванні ДНР повідомляли, що підготували план врегулювання конфлікту в Донбасі. Цей план передбачає повне припинення вогню, відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, доступ ОБСЄ в місця зберігання техніки, створення в радіусі одного кілометра від Донецької фільтрувальної станції зони без зброї і будь-яких військових підрозділів, а також заборона на будь-які наступальні дії.

«Цей план пройшов всі погодження, був задокументований і переданий українському командуванню для подальшої ратифікації. Але українська сторона цей документ відкинула і проігнорувала ініціативу республіки», — заявив журналістам Басурін. Він додав, що заступник голови місії ОБСЄ Олександр Хуг також відмовився бути посередником у цьому переговорному процесі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *