Лідери повстанців виступили із заявами про допомогу землякам і звільнення Донбасу

Лідери ДНР і ЛНР виступили із заявами про надання допомоги землякам і звільнення контрольованих Києвом територій Донбасу

Лідери Донецької і Луганської народних республік – Олександр Захарченко та Ігор Плотницький – провели зустріч з першим заступником голови СММ ОБСЄ в Україні Олександром Хугом та зробили кілька важливих заяв під час сьогоднішнього спільного брифінгу в Луганську. Зокрема, вони пообіцяли надати контрольованим Києвом територіям Донбасу всебічну допомогу і при необхідності — звільнити їх із застосуванням військової сили.

Лідери ДНР і ЛНР виступили із заявами про надання допомоги землякам і про звільнення контрольованих Києвом територій Донбасу

Основними напрямками програми гуманітарної допомоги є, по-перше, надання послуг у сфері медицини та освіти, по-друге, виплати ветеранам і, по-третє, допомога розділеним сім’ям. Також програмою передбачені спільні культурні, освітні, спортивні заходи за участю представників міст і сіл по обидві сторони лінії зіткнення.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 17.02.2017 at 17:27
    Посилання

    У Москві слова Олександра Захарченка про можливість звільнення територій Донбасу військовим шляхом, вважають такими, що не відповідають мінським угодам. «Безумовно, такі заяви — вони не в руслі мінських домовленостей. З іншого боку, напевно, це, на жаль, той емоційний фон, який супроводжує ту напруженість, яку ми констатуємо зараз на лінії поділу та яка виникла після провокаційних і агресивних дій українських збройних сил», — зазначив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *