На культурному тлі. Одкровення київського терориста: «Почему я жду прихода Русского мира»

Дмитрий Шостакович: музыкальная родословная

Сьогодні в мережі надибав вкрай цинічний, але знаковий пост, який, як на мене, викриває всю злочинну сутність адептів так званого «Рускага міра». Пише талановитий український публіцист,.. пардон, ну, як там зараз прийнято казати – проросійський терорист, сепаратист, місцевий київський окупант, ворог нації, і самого Путіна кум – Дмитро, перепрошую, Дмітрій Скворцов. Чесно так, не приховуючи своїх москальских збочень, прямою мовою веде пропаганду агресора і свідомо відрікається від нашого безальтернативного європейського вибору. Цитую:

«Получил надысь два анонса. Один из Россотрудничества, другой из Мыстэцького арсенала.

Первый:
«Дорогие друзья! Приглашаем Вас в Российский центр науки и культуры (г.Киев, ул.Борисоглебская, 2): 2 февраля (четверг) – Концерт “Дмитрий Шостакович: музыкальная родословная”. Начало в 18.30. 8 февраля (среда) – Лекция «Времена года. Пейзаж в русской живописи». Начало в 18.30.

Второй:
Провокативна інсталяція на тему безпечного сексу, присвячена Міжнародному дню презерватива! Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine запрошує вас на відкриття Креативного простору, приуроченого до Міжнародного дня презервативу. Міжнародний день презерватива відбудеться цього року в рамках Українського тижня моди (UFW). Активності, пов’язані з профілактикою ВІЛ/СНІД, розгорнуться з 4 по 8 лютого в Мистецькому арсеналі в Києві. Цього року традиційний організатор соціальної акції – Фундація АнтиСНІД-США, AHF – обрала гасло для акції, яке лунає у 38 країнах «Завжди в моді». Чекаємо на вас 4 лютого о 15.30 в приміщенні Мистецького Арсеналу, вул. Лаврська 10-12. В програмі відкриття: Презентація провокаційних інсталяцій на тему безпечного кохання від фешн-дизайнера Олексія Залевського; Майстер-клас з правильного надягання презервативів та безпечного сексу; Експрес-тестування на ВІЛ; Роздача презервативів; Анонсування «сюрпризів» на показі Олексія Залевського 7.02.

Вот почему я жду прихода Русского мира – чтобы на улице Лаврской не учили безопасному сексу».

Ось так сам себе викриває гаспадін Скворцов!

Ну, а якщо серйозно,.. прочитав я оце і ледь не заплакав від сорому за наших майданутих толерастів. Вражаючий контраст між тим, яких висот здатні прагнути, і тим, на що дозволяємо собі розмінюватись.

Є такі слова, які зазвичай приписують Федору Михайловичу Достоєвському: «Русский человек без Православия – дрянь». Парефразуючи цю думку можна, мабуть, так сказати про нас із вами: «європейський» українець, що зрікся своєї руськості – це презерватив, кондом, або як то делікатно кажуть в «українському П`ємонті» – нацюцюрник – бездушна річ одноразового використання…

Тож, дійсно, краще вже отак – відкритим текстом про своє, про справжнє, про корені, про руське – бо краще бути звинуваченим у тероризмі, сепаратизмі і окупації власного дому, ніж мовчки спостерігати за ганебною гандонізацією своєї країни.

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *