Кримські татари готові розповісти в ООН правду про життя на півострові

Кримські татари готові розповісти в ООН правду про життя на півострові

Кримськи татари вже втомилися від того, як за їхні права бореться самозванна майданна влада України і самозванний протурецький «Меджліс кримськотатарського народу» Рефата Чубарова, які намагаються провокувати міжнародні скандали та здійснювати економічну блокаду півострова.

Представники кримських татар хочуть через Організацію Об`єднаних Націй донести до світової спільноти інформацію, що перехід Криму до складу Російської Федерації був добровільним, а права людини у Криму повністю дотримуються.

«Я готовий поїхати, щоб виступити на майданчиках ООН і донести голос кримських татар, хоч мене і українська сторона оголосила в розшук», — сказав лідер руху кримськотатарського народу «Кирим» Ремзі Ільясов. За його словами, на міжнародних майданчиках весь кримськотатарський народ намагаються представити як противників возз’єднання з Росією, що на практиці не має нічого спільного з реальністю.

Раніше кримські татари заявили, що члени невизнаного «Меджлісу кримськотатарського народу», які ініціювали кілька блокад півострова, не мають нічого спільного з представниками цієї етнічної групи і не виражають їх позицію.

«Ніхто не запитав самих людей, які живуть на своїй батьківщині. Тільки кримські татари, які живуть у Криму, мають право говорити про те, яке майбутнє для них краще підходить. Ми закликаємо припинити всі спроби спекуляцій нашим народом і не використовувати нас у своїх політичних і матеріальних цілях», — підкреслив Ремзі Ільясов.

Напередодні постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін передав голові 71-й сесії Генеральної Асамблеї Пітеру Томсону звернення кримськотатарської громади із закликом визнати приєднання півострова до РФ таким, що не суперечить нормам міжнародного права, а також засудити політично-економічну блокаду Криму і домогтися скасування Західних санкцій.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *