Фотосерія «Чорні дні України» – переможець World Press Photo

Фотосерія «Чорні дні України». Перший приз конкурсу World Press Photo 2017

Фотожурналіст Валерій Мельников з підбіркою фотографій, зроблених на Донбасі, «Чорні дні України» завоював перший приз на міжнародному фотоконкурсі World Press Photo 2017. Мельников переміг у категорії «Довгострокові проекти» (з самого початку громадянської війни фотограф регулярно їздив на Донбас, знімаючи те, що відбувається там).

«Через об’єктив камери я намагався передати весь жах того, що відбувається. Відчуваю суперечливі почуття — я безмежно радий такому визнанню як журналіст і професіонал, при цьому мені щиро шкода людей і мирних жителів, у життя яких прийшла біда. Висвітлення воєнних конфліктів і трагедій засобами фотографії — це важлива робота, яку щорічно роблять багато журналістів по всьому світу, часто ризикуючи своїм життям», — зазначив фотограф.

World Press Photo — найвідоміший міжнародний конкурс у галузі фотожурналістики, заснований у 1955 році. Цього року за перемогу у конкурсі боролися більше 5034 фотографів з 125 країн. Церемонія нагородження переможців проходить в Амстердамі. З фотографій переможців формують виставку, яку щорічно відвідують більше мільйона людей в 40 країнах світу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *