Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив віруючим особливий послух на Великий піст

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив віруючим особливий послух на Великий піст

Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови вірним Української Православної Церкви перед початком Великого посту та благословив усіх на молитовний подвиг заради миру в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Прощення перед вступом у Великий піст має два значення. По-перше, людина робить себе готовою прийняти прощення від Бога, а по-друге, людина, яка вступає у боротьбу, знає, що в неї за спиною немає ворогів. Ті люди, які воюють, знають, що дуже небезпечно, коли людина має ворога і перед собою, і позаду себе. Простивши одне одному, ми позбавляємося цієї загрози. В нас лишається тільки один ворог – це ворог нашого спасіння – диявол, проти якого ми боремося.

«Я хотів би усіх поздоровити з наступаючим Святим Великим постом, побажати успіхів у тій духовній боротьбі, яку ми повинні звершувати в період цього спасительного часу. Ми благословляємо у цей період Великого посту кожному нашому вірному читати одну главу зі Святого Євангелія. Це буде молитва за нашу землю, за нашу Україну, за те, щоб Бог послав нам свій благословенний мир.

Нехай кожен з нас поститься у міру своїх сил, і цей піст Господь буде приймати. Нехай кожен з нас з радістю зустріне велике свято світлого Христового Воскресіння», – сказав Предстоятель Української Православної Церкви.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *