З Новим 2017-м роком, брати і сестри!

З Новим роком, брати і сестри!

Вже втретє Новий рік Україна зустрічає у стані громадянської війни, зустрічає – розділеною лінією фронту, по обидві сторони якої воюють і гинуть наші люди… З одного боку ті, що думають, ніби вони «за Україну» та «європейські цінності», а насправді за євро-американських колонізаторів, за місцевий та міжнародний олігархат, за Порошенка та інших маріонеток, що розкрадають та розпродають залишки країни. З іншого боку ті, хто «за народ Донбасу» – вони не торгують Батьківщиною і не визнають влади євромайданних самозванців, вони не підкорилися нацистам, вони захищають життя своїх рідних і близьких.

Розпочинається третій рік війни самих із собою, братовбивчої війни, що дала мільярдні прибутки оліхархам і вже забрала життя десятків тисяч українців. Що змінилося за цей час? З чим пішов минулий рік і чого чекати від наступного?

Змінилося головне – попри всі зусилля тотальної брехливої пропаганди, все більше наших співвітчизників починає бачити, що насправді відбувається в країні. Все більше людей починає розуміти справжні цілі «європїнтеграції» і те, в чиїх інтересах відбувається самовбивство України.

Люди хочуть миру. І солдати порошенківської армії і східноукраїнські повстанці. В своїх новорічних привітаннях із зони «АТО» вони бажають своїм дітям, своїм родичам та друзям миру, любові, щастя та здоров`я.

Ми приєднуємося до їхніх побажань. Християнської любові, братнього порозуміння та міцного миру, живої совісті, здатності відрізняти правду від брехні, розуму тй відповідальності, здоров`я душевного та тілесного – всім нам!

З Новим роком, брати і сестри!З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *