Віце-президент США привіз до Києва чергові вказівки своїм маріонеткам

Віце-президент США привіз до Києва чергові вказівки своїм маріонеткам

«Великий друг українського народу» віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо (Джозеф) Байден відвідав Україну з офіційним візитом, під час якого провів останній для нинішнього керівництва США інструктаж представникам місцевої колоніальної адміністрації – «президенту України» Петру Порошенку і «прем’єр-міністру України» Володимиру Гройсману.

Після виборів нового президента США з 20 січня Барака Обаму і його уряд змінить президентська команда Дональда Трампа. Обамівська адміністрація не впоралася із переформатуванням України під «демократичний» стандарт. В головному плани США стосовно України зазнали краху. Відтепер розпочинається новий етап використання України у євро-американських інтересах за схемою: наостанок отримати з колонії хоч щось корисне. Мета чергового візиту Байдена – чітко поставити нові завдання «урядові України».

Найголовніше доручення Байдена (з тих, що були офіційно оприлюднені) – виконати всі вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ). «Продовжуйте співпрацювати з МВФ, щоб впроваджувати жорсткі реформи, які зроблять українську економіку стійкою. Продовжуйте очищувати банківську систему. Добивайтесь прогресу в реформуванні енергетичного сектору, щоб усувати залежність України від російського газу», – наголосив Байден. Також він закликав продовжувати процес приватизації державних підприємств (якщо речі називати своїми іменами то це – банкрутство, розпродаж і знищення державного сектору в економіці).

Серед інших «рекомендацій» МВФ, який фінансує майданну владу і якого Байден звелів слухатись, – зменшення соціальних виплат, зокрема, за рахунок підвищення пенсійного віку, подальше залучення іноземних контродерів у фінансовий сектор держави, початок розпродажу землі.

Під час зустрічей віце-президента США з представниками майданной влади пролунала низка заяв, в яких було засуджено політику Росії та її «агресію проти України» з особливим акцентом на «анексії Криму» і «окупації Донбасу». Байден підкреслив необхідність американської допомоги у вирішенні цієї проблеми, символічно передаючи естафету новому президентові США Дональду Трампу.

Прямим текстом про продовження громадянської війни в Україні із перспективою втягування Росії у цей конфлікт або ліквідацію наслідків цього конфлікту – Байден публічно нічого не казав, але судячи з контексту (виступів Порошенка, Грпойсмана, Яценюка) – це було однією з головних вимог США до своїх «українських» маріонеток.

Зокрема, президент Майдану Петро Порошенко неодноразово наголошував, що під час переговорів із віце-президентом США Джозефом Байденом розглядалися питання «агресії Росії проти України» і що в України, США і всього «вільного світу» – спільний ворог. «Всі, хто сповідує демократичні цінності, є ворогами Кремля. І тому сьогодні захист України є захистом цінностей вільного світу», – сказав він під час заяви для представників засобів масової інформації по завершенні переговорів.

«Сьогодні ми розбудовуємо нову, сильну, потужну, демократичну Україну. Це вже далеко не та держава, з якої ми починали на етапі втечі збанкрутілої та злочинної влади на початку російської військової агресії. Це Україна, яка має гідність, прагнення до демократичних реформ. Це Україна, яка більше ніколи не повернеться в стійло Російської імперії», – пообіцяв Порошенко.

«За короткий проміжок часу, наголошую в умовах агресії, війни, незаконної анексії Криму і окупації Сходу нашої держави, – ми, і це оцінки не лише мої, і не лише внутрішні, зробили більше, ніж за всі попередні часи існування України», – відзвітував хазяїну «президент України».

«З нашого боку ми на 100% віддані змінам у нашій країні, і будемо все робити для того, щоб і Ваш внесок, який Ви робили не один рік, мав успіх», – в свою чергу, запевнив Байдена «прем’єр-міністр України» Володимир Гройсман.

«Сподіваюся, що і надалі українське питання буде об’єднувати весь американський політикум і буде залишатися серед перших пріоритетів. Вітаю перші обнадійливі сигнали, виголошені під час сенатських слухань кандидатів на посади Державного секретаря та Міністра оборони США, – висловив свої сподівання Петро Порошенко. «Нинішня агресивна Росія – це пріоритетна загроза і для США, і для України» – вчергове підкреслив він.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *